bugün

Bu entry başlığını gören herkesin başına gelen olaydır bu entryi görmek demek okumaktan entry giremediğinin kanıtıdır.
hem yazılanları okumaktan hem de yazacak mecali olmayacak halde olduğu için entry girememektir.
aralıksız yazıp durmaktan ötürü entryleri okuyamaz hale gelmekten daha güzel olan durumdur. takdir edilesi!
okuduğunuz şeyler yaralı ise hoşnut olabileceğiniz bir durum. ama iyi şeyler yoksa bunların arasında, gerçekten sıkıntı yaratır.
çoğu yazarın içinde bulunduğu veya bulunabilmesi muhtemel olan durum, neyi nereye nasıl yazacağını bilememek, sözlüğün feyzinden yararlanamama, bir sıkılma, şaşkınlık, gıcıklık durumu.
(bkz: entry girmekten yazılanları okuyamamak)
iyidir..ne kadar uzun sürse o kadar iyiydir hatta. farkında olmadan bir birikime sebep olur okuyanda. sonra bir bakmışsınız her yazdığınız best seller. *
yazarlıgı bırakıp okuyuculuga kendini adama durmu.
sözlükteki, güzelim entrylerin okunmasına doyamama sonucu, yazmayı boşvermek , hatta unutma durumudur. hayranlık uyandıran, şaşırtan, katıla katıla güldüren ve gözyaşlarıyla okunan entrylere şapka çıkarmaktır.
an itibari ile yaşadığım durum.. bu entryi nasıl oldu da o arada yazdım onu bilemiyorum...bazen açılan başlıklar o kadar güzel olur ki okumaktan yazmaya fırsat bulamazsın.. yazarlarımızın ellerine sağlık hepsini kutluyorum...sağolun canım benlerim..