bugün

evet bunu da ben sıçtım, olmuştur umarım.

son iki gündür cümlelerimin fermuarını açık bırakarak, "eksi oy" korkusu olmadan nasıl geçiyorsa içimden ve beynim nasıl yorumluyorsa o şekilde yazdım, yazanları destekledim.

efenim bahsi geçen konu mankenimiz israil ve türevi başlık altlarında pusuya yatarak, zıt gelen ne varsa "eksi oy" butonuna abanarak osbirini gerçekleştiriyor. tamam olabilir. sadece okumak istemiştir. evet, ben zaten bu yazarları kastetmiyorum. bahsettiğim aleni yahudi tohumu olan, yapılanj gaddarlık ve insanlık dışı uygulamaları tasvip eden yazarların, hiç utanmadan ar damarları çatlamışcasına, -çaylaklık kokusu alıyorum- ve tahrik edici entryleri ile provakasyona soyunmaları olayıdır, anlatmaya çalıştığım.

aynı şekilde rte sendromu da aynı pantalonun sağ cebidir. sorsan alayı adama giydirir. vay efendim rte şöyledir, zik çarşafa dolanmıştır, gayri bırakmalıdır da fistan... e bre dürzü bu adama kim oy verdi lan? sözlüğün yarısı oy vermiş işte.? ne yani zall üyelik hesabı alanlara madde mi koydurtmuş "rte ve akp li iseniz giriş yapmayın" diye?

ben akp'ye oy verdim abicim. ahada karmam orada. eksileri göreyim. madem çeneniz çalışamıyor, madem ki tırsak köşebaşı yamyamlığına soyundunuz, çekin osbirinizi. haydi eller eksi butonuna.
+ oğlum bu ne lan, sürekli eksi oy vermiş.
- onun okuma yazması yok efendim.
+ heeee..
+ aklıma müthiş bir fikir geldi!
- nedir efendim?
+ artık bütün herkese okuma yazma öğreteceğiz. kimse eksi oy vermeyecek. nasıl fikir?
- çılgınsın men ehem yani müthiş bir fikir.
tezinize karşı bir antitezi yoktur. bilgisayar başında oflar puflar eksi butonuna basar.birde nick altından hakaret eder.
(#8235443) yanılmadım.

(bkz: işte ben buna gülüyorum)
(bkz: heh işte o buton var ya)...