bugün

çakmak her hafta.
Telefon.

Çaldır kapat.
18 vitesi siyah bisan marka bisikletim cami avlusundan çalınmıştır. o zamanlar çocuktum zoruma gitmişti, şimdi pek aklıma gelmiyor.
50 liramı çalmıştı madde bağımlısı bir arkadaş.
Koca bi bisikletimi caldilar yahu, cok seviyordum be...
16 Gb flash disk.
Üç bisikletim çalınmıştı çocukken,dördüncüyü de çalarlarken yakaladım,elimdeki oyuncağı çalan çocuğun kafasına fırlatıp avazım çıktığı kadar bağırmıştım.
Ama ne oldu? Yine çaldı ,yetişemedim .
puma roma 68 ayakkabımı çalmışlardı kapımın önünden ne istediniz bre vicdansızlar bir de bordo renkteydi ne güzeldi lan.
Ayakkabımın sağ teki.
gece kapının önünde duruyordu, sabah kalktığımda bir baktım yok.

Uykudan ayılamamış halimle ne yapacağımı bilememiştim. Etrafıma bakıp yatağıma gidip geri uyumuştum öylece. Okula gitmemek için bahane olur sanmıştım.

Annem sabah iki saat insanın aklına dolaptan başka ayakkabı alıp giymekte mi gelmez lafları sayesinde ayılmıs ve sırf 4 ders için iki otobüsle zar zor okula gitmiştim.
götümü. evet evet götümü.
kankimin verdiği mükemmel bileklik hemde kuzenim çaldı bileğinde görüyoruz da bişey diyemiyoruz.
bu devletin elimizden çalmadığı bir şey söyler misin diyerek cevap verilmesi gerekmektedir.
Geçen sene USB belleğim ile 20 tl haftalığım çalınmıştı.
Samsung galaxy s4 yeni çıktığı zamanlar.
kızların genelde gönlünü çalmakta mahirrimdir.
jurassic park'ın vizyonda olduğu zamanlar. Herkes dinozor manyağı olmuş çıkmış. Bütün Gazeteler promosyon dinozor oyuncakları dağıtıyor. Benim de bir tane t-rex'im olmuştu. Tapıyordum resmen oyuncağın şekline şemaline. Okula bile yanımda götürüyordum. Şerefsizin biri mavi önlüğümün cebinden çalmıştı benim güzel dinomu. Ulan sümüklü Mendilim de vardı cebimde onu niye çalmadın şerefsiz!
Hayret hala kimse kalbim dememiş.

Çocukken 2 tane scooter çaldırdım hala içimde bi ukte onlar.
market hırsızlığı hastalığı olanların içine düştüğü durumdur. bende de var arkadaş bundan. evet market hırsızlığı sendromu, az önce uydurdum ama gayet bilimsel duruyor.
ayakkabım.
eve giren hırsız tarafından 76 tl param çalındı. küçük bir çocuğun hevesle biriktirdiği 76 tl hem de. hırsız yakalandı ama paramı vermedi polis amcalar :(
sonuç olarak bir daha para biriktirmedim,biriktirmem.
Sene 2004 falan ozamanlar camiye kur'an kursuna giderdik cingenler sandaletimi çalmışlardı o sıcakta arkadaşın ayakkabısının tekiyle zıplaya zıplaya gittiydik eve hiç unutmam.
0.5 siyah rotring.
Samsung e250 mi çaldırmıştım dershanede.
güneş gözlüğü.
Klasik , cami avlusunda bisiklet gittiydi ya la.
güncel Önemli Başlıklar