bugün

yatmadan en az 3 saat önce hiç bir şey yememek gerekiyor. ben de sırf süt içtiğim için 3 saatin dolmasını bekliyorum. takıntılıyım galiba.
15 dakikam kaldı.
müzik. ve ders çalışmak!
uyku düzeni doğuştan bozuk biri olmak.
Uyumamayı özledim.
simdi ne yapıyor kim bilir beynim uyuştu düşünmekten uyku mu kaldı allasen.
Çünkü... Çünkü kafamda dönüyor bin türlü düşünce durdurulamaz çarklar arasında eziliyormuşum gibi geliyor elimde o kadar fırsat imkan varken bu kendim mi kapattığım hapishane delirtiyor beni bırakıpta gidebilirim istesem gecelere akarım koşarım yollarda ama.. aması dostlar yapamıyorum bir kere çıkarsam bir daha girmem, dönmem geri kendimi biliyorum onun için çıkamıyorum bu duvarsız hapishaden bana güvenenleri bana inan benim sayemde ayakta durabilen insanları bırakmamak için düşmesinler diye dayanıyorum beni içten içe yiyen bu hapishaneye dik duruyorum hayata karşı ama her hapishane gibi buda bedenime değil ruhuma saldırıyor ne kadar daha duracağım ayakta bilemiyorum çünkü içtiğim sigaralar gibi bende yanıyorum yavaş yavaş aheste işte bunlar dostlar buzdağının ucu daha ama yetiyor genede beni uyanık tutmaya, ayakta, bu iliklerime işleyen soğuk gecede yalnız yol kenarlarında..
izinliyim o yüzden.
Yarın sabah 7.de kalkacak olan benim hiç bir sebebim yok.
Şarjın bitmesini bekleyip ondan sonra uyumak.
Baş ağrısı can sıkıntısı.
(bkz: uyku düzeni/@ustura55)
Belgesel kurgusu yapıyorum o yüzden.
Yarın okul var.
içiyorum.
daha erken.
kar tatili yaptı vali amca.
yatsıyı kılmadım daha.
Benimki aşk acısından mütevellit depresyon. Oooo sevince ooooo sevince. Erkin babam canın sağolaun.
karnım aç da ondan. kahvaltıyla duruyorum, 3 tane kahve içtim üstüne. sabah saat 11 gibi para yatırırsa baba bey onunla kahvaltı yapıp uyurum artık. açlıktan uyuyamıyorum sözlük.
çünkü eşşeğin zevkinden ötürü.
pazargünü okul vardı, okuldaki derse çalışmak için bi önceki gün uyumadım, uyku düzeni takla atmaya çalıştı ama atamadı, atabilmiş olsa herşey normal olcaktı, takla yarım kaldı mk. amuda kalktı.
Bi bilsem nedenini de artık uyuyabilsem.
Öğrenci halidir gayet açık yarın işine Gücüne gidicem hala zıbarmaysn var mıdır hayır niçin adam sisteme boyun bükmüş düzene baş eğmiştir hoş bende sistemin malı olmuşum lakin uyumamayı bir kazan bir övünç olarak hala sayıyorum.
Sabah namazına uyandık.
isimiz uyumamak o yuzden.