bugün

Gözlük takmak istemiyorum ama mecburen takıyorum. Birde kemikli projeksiyon gibi gözlüklerden hiç haz etmem ama kardeşim zorla aldıracak gibi. Çizdirmek en iyisi.
gogus killarimin dumduz olmasi. ne bicim kil o lan! sacimdan duz yemin ediyorum.
Kılcal damarların görünmesi.
Koca burnum.
saçımın önü. dünya üzerinde hiçbir insan evladı düzgün kesemez saçımın önünü. genetiğim bozuk sanırım.
Kaş kemiklerim fazla çıkık (saç toplamak yakışmıyor bu yüzden) kaşlarımın seyrek/araları boş oluşu (ince kullanamıyorum bu yüzden.)
Mor, damarlı, çökük göz altlarım.
Saçlarımın elektriklenme potansiyeli.
boy kilo oranı zayıflıktan ibaret.
Burnumun hafif kemerli yapıda olması.
kıl denilen illetin olması. ben mk abartıyorum bilmiyorum ama pis geliyor gerçi vücuda yararlı olduğu gerçeğini bile bile bunu hala söyleyebiliyorsam harbi manyağım demektir.
sözlük yazarlarının kendilerinde beğenmedikleri fiziksel özellikleridir.
fabrikada staj yaparken bir abi tarafından duyduğum sözle çelişir. '' sen kendini beğenmezsen başkasının beğenmesini bekleme!'' neden söyledi bilmem ama herhalde beni beğenmiyor...
Doğal sakalım sadece topsakaldan ibaret.
187 boyumun olması. 182 olmasını daha çok isterdim.
Boy.
evet kısayım ama heryerde minyon diyorum.minyonum ne var.
Ayı gibi çirkinim gülerken bile adeta etrafa dehşet saçıyorum insanın bari gülüşü güzel olur amk hani gülmek herkesi güzel gösterirdi millet yol sormaya çekiniyor.
sevmiyor değilim ama asimetrinin vücut bulmuş hali gibi hissediyorum kendimi. al ortadan ikiye böl yan yana koy aynı kişi diyecek kimse çıkmaz. bıyıklarım bi tarafta sarı iken diğer tarafta kumral, sol elim sağdan 1-2 cm büyük, burnum yamuk, burnum yamuk olduğu için dişlerim tom cruise dişleri gibi gözükmekte... bunlar böyle artırılabilir, takılmamak lazım (bkz: her şeyin başı sağlık)