fenerbahceli olmama ragmen galatasaray formasiydi lanet olsun ki.
14 - thierry henry
marshall reklamlı sarı ağırlıklı galatasaray forması. 8 numaraydı. o sıralar suat kaya giyiyordu.
Okul takımının forması 15 numara çok özeldir benim için. Takım forması olarak Barcelona 9 numara patrick kluivert formasıdır.
Legendary Languagers formasıdır. nasıl özledim o günleri sözlük bir bilsen.
morumsu mavimsi real madrid forması 3 numara r.carlos
leman paf takımı forması.
çocukken babamdan istemiştim ingiltereden orijinal manchester united forması getirmişti sahip olduğum ilk ve tek formadır. takım tutmadığım için tek olarak da kalacaktır büyük ihtimal..
ilkokulda serbest beslenme günlerinde annemin kantinden tost yemem için verdiği paraları biriktirip, bir cuma günü okul çıkışı istiklal marşını okuduktan sonra koşarak gidip cuma pazarından aldığım 10 numaralı george hagi forması..
psv eindoven formasıdır. ne yazık ki şimdi el bezi olaraktan kullanılıyor.
11 - 12 yaşlarındaydım çakma bir tane shevchenko formam ilktir , hala daha saklarım.milan'da oynadığı dönemlerdi 7 numara giyiyordu.
Revivo forması. Galatasaraydayken.
Hagi sene 2000.
aydın belediyespor basketbol forması.
ilk maçımızda dsi ile karşılaşmıştık sözlük. inanır mısınz 107 - 5 yenildik. 5 sayının 4'ünü son periyotta atmamız için izin verdiler. takım arkadaşımı kaldırıp potaya yetiştirmişlerdi.
dünya üçüncüsü olduğumuz sene taksim'den aldığım skimsonik milli takım forması. 11 numara hasan şaş'tı sanırım. istanbul'dan adana'ya geçmiştik ceyhan nehri kıyısında o formayla amele gibi gezmiştim.*
Babamın aldığı 97 sezonu eskişehirspor formasıdır. Geceli gündüzlü sadece onu giydiğimi bilirim. Zamanın hızına yetişilmiyor.
as roma formasıdır. ina assitalia reklamı vardı üstünde.
romario de souza faria.
fenerbahçe forması ama tabi ilk formam fenerbahçe olsa da asıl olarak şimdi beşiktaşlıyım . şimdi okurken dönek diyorsunuzdur bana ama öyle değilim . daha 3 yaşındayken amcam bana fenerbahçe forması almış halbuki bizim aile beşiktaşlıydı ama ben fazla giymedim zaten sevmmişim fenerbahçe formasını . 9 yaşında iken yavaş yavaş futbola aklım ermeye başlayıp ilhan mansız sayesinde beşiktaş fanatiği olmuştum . Hala da beşiktaş fanatiğiyimdir ve ölene kadar da bu sevgimden vazgeçmem . Bu arada amcam da fenerbahçe forması alıp beni fenerbahçeli yapamamıştır yapamazdı da zaten ruhumda beşiktaşlı olmak vardı çünkü . (bkz: swh)
beşiktaş 2004-2005 çubuklu.
serhat akın formasıydı. hala da saklarım. o zamanlar çekiçle thor olacağı aklımıza gelmezdi serhat'ın tabi. imza almak için de kırk takla atmıştım, çocukluk aşkları işte.
samsunspor serkan aykut formasıydı, amcam hediye etmişti.
3 numara- maldini

not: milanlıyım
ilk orjinal formami gecen sene aldim. 2011-2012 besiktas cubuklu.
Galatasaray. Arif Erdem forması
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar