bugün

(bkz: tottenham)
(bkz: psg)
(bkz: napoli)
(bkz: roma)
(bkz: arsenal)
(bkz: marsilya)
(bkz: liverpool)

milli takım;

bilindik takımları zaten herkes alıyor ama ben ısrarla diyorum ki

(bkz: fildişi sahilleri)

alın pişman olmayacaksınız..
2013 te ; st etienne, cska moskova, cezayir.
2014 galatasaray, fildişi sahilleri.
Manchester United, Real Madrid, Milan, Beşiktaş. Ama her zaman derim ki keşke Dortmund olsaydı da alsaydım.
santos yada celtic bilemediniz atalanta. karşı taraf real madridi yada barcelonayı alınca bol gollü bir maç sizleri bekliyor daha doğrusu pozisyon zenginliği çok olan fuhuş. denedim gördüm.
Atletico madrid.
tottenham, porto, napoli, sevilla.
Fenerbahçeli değilim ama Fenerbahçe taktiğiyle çok iyi gidiyor.
Favorim real madrid ama her takımla karşımdakine koymak gibi bir yeteneğim var.
karşımdaki adama göre değişmekle beraber real madrid,manchester city,atletico madrid.
PSV iyidir.
sevilla. navas salar, negredo çakar. rakip madrid i alırsa affetmem tottenham alırım.
pes 14 sıçıp batırdığı için artık fifa 14'te seçtiğim takımlardır.
manchester city
arsenal
real madrid
napoli
paris saint german
juventus
fiorentina.
spartak moskova.
(bkz: Juventus) top pirlo başgana geldi mi kimin araya kaçtığı önemli değil.
(bkz: napoli)
Arsenal.
Bayern munich.

Gelin kapisalim, hadi.
young boys.
senelerdir (bkz: fc internazionale)
bayern munih candır.
Arsenal. Ama pes13 te transfer güncellemesi yoksa daha bi mükemmel oluyo. Walcott sol kanattan fena sarkıyo. Sağ kanat wilshere ortaya yardım ediyo. Göbekte arteta, song. Eğer song hâlâ arsenaldeyse mükemmel atak kesiyo. Zaten takım dinamik, en iyi pres yapan takım. Arshavin gizli forvet, defansı yıpratır. Van persie manuya gitti dersek giroud da dağıtır. Hız üzerine kurulmuş top çevirme oyunu, her saniye agresif, idealim.
barcelonadır nedeni ise ufak tefek minnak oyuncular hemde alexis sanchez olmasıdır. ne messi nede ronaldo tek gerçek alexis sanchez .
Chelsea/london fc
(bkz: inter) doğru taktikle en iyi takımdır kendisi.
güncel Önemli Başlıklar