bugün

sinifin en arkasinda oturup deftere dovme cizen ve tenefuslerde bile solo lane takilan gruptan ayri yasayan ruh roludur.
okulun her şeyi , hiçbir şey onsuz olmazı , onay alınmak için gözünün içine bakılanı , o yapmışsa haklıdırı , yapılan mallık bile olsa taşşağına yapmıştırı , vs.vs.

harikaydım lan ben. bir daha hiçbir zaman dünyama göre o noktada , o çıtada olamadım. zaten bunlara sahip olmanın üzerimdeki ekstra nimetler olduğunu bildiğim hayata göre bulunduğum noktam düştükçe anladım.
yoktur. ne rolü lan?
Saçma sapan olan roldür.
Hep ay şu uzun boylu esmer çocuk ne kadar yakışıklı yaaa denmiştir ama ben bunu ne zaman öğrendim dersiniz 11. Sınıfta ondan sonra bunun gazıyla önüme gelene yürüdüm.
sınıf başkanıydım lan. yoklama defteri 3. ders gelirdi sınıfa öyle bi başkan.
support. takımın carry'lerini sup'lardım.
Sırayı karalayan, sürekli kalem çeviren uzun saçtan dolayı okula hep geç gelen vatandaş.
Sınıfın sesiydim lan. 15 kişilik bir sayısal sınıfındaydim. Çok fazla konuşan olmazdı biraz da utangaç tipler vardı sınıfta. ben de ulu orta hocalarla sevgili muhabbeti yapan arsız şımarık kız çocuğu. Gelmedigim gün bir hoca "nasıl olsa o gelince tekrar anlattirir şimdilik test çözün" demiş mutlu olmuşlar gariplerim.

Heyt be. Liseyi özledim amk üniversitede kimse kimseyi takmıyor.
Hiçbi grup ödevine katılmayıp hep 100 almak.
Son zamanlarda 80 veriyorlardı ama.
okul dergisi yazarı ve editörü (aynı zamanda kurucularından)
kütüphane kolu başkanı ve kütüphane sorumlusu
münazara grubu üyesi
tören sunucusu

yemin ediyorum okul lisedeki kariyerimi on yıldır yakalayamadım ...