bugün

beden sınavından 05 aldığım gün.
kavgada yumruk attığım kişinin aslında ayırmaya gelen müdür yardımcısı oldugunu anladığım an.
deli gibi bağırarak şarkı söylerken arkamda hoşlandığım kişinin benimle dalga geçtiğini gördüğüm an.
tam msj atarken smslerimin bittiğini fark etiğim an.
sevdiğin kızın kaşar olduğu ve seninle sadece en yakın arkadaşınla tanışmak için çıktığı an

(bkz: anlatsam roman olur)
-arkadaşın intihar etmesi..
-galatasaray'ın kötü giddişatı..
-sınavdan aa bekleyip aq almak.
Bugun cektirdigim fonun bir saat sonra bozulmasidir. 5 lira verdim lan!
kimse kimsenin s*kinde değil bu dünyada. herşey yalan. tek güvenebileceğin insan ise kendinsin.
-1 hafta sonra 10 tane vize sınavına girmek.
-bunların hepsini vermese okulun bir dönem daha uzayacak olması.

(bkz: şuan böyle)
hayata dair planlar yapıp hayaller kurarken birden her şeyin yalan olduğunu anlayıp aslında tüm yaşanmış ve yaşanacak olanların daha biz doğmadan önce belirlenmiş olması ve biz ne düşlersek düşleyelim hayatın yine bize getirdiklerine katlanıp yaşamaya devam etmek zorunda olduğumuz gerçeği.
arkadaşımla yemek yiyoruz. kuru fasülye, pilav, turşu. konuşurken ağzıma bir tane turşu atayım dedim. offf. hala acısını unutamıyorum. g.tümden ter aktı şerefsizim.
hazırlık sınıfındayken hoşlandığım kızın bana bakmasını, benden hoşlanmasına vurmam. Sonrasında, aslında kızın dalga geçmek için bana baktığını öğrenmem. *
çaylaksınız iletisi.
çocuğunun doğumuna 10 gün kala aptalca bir trafik tartışması sonucu 5 hafta hapis yatmak ve yıllarca yüreğinde kalacak bu acıyı unutamamak.
-tanrının olmadığını anlamak.
-en yakın arkadasın trafik kazasında ölmesi.
-kuantum fiziğinin metafiziği destekler nitelikte olması ve materyalizmin temelini sarsması.
(bkz: ben bu yazıyı çenemdeki sivilceye yazdım)
aldatılmak.
babamın dün itibariyle aldığı süs biberleridir.
en çok karşılaşılanı, mahalledeki kebapçının biberleridir efendim.
ülkemizin atatürk düşmanı, yobaz beyinler tarafından yönetildiğini görmek. daha acı bir gerçek yok benim için.