bugün

lisede staj yaparken ilk maaşımla almış olduğum castilla elektro gitar, ondan sonra çok gitar değiştirdim ama onu çalmasamda hala saklarım.
henüz alınmamış olan gitardır. rafına beklemektedir. muhtemelem almayacağım gitardır. yetenek işidir, kabulümdür. yeteneksizm * *
görsel
klasik gitardır ama tarzıma uygun olmadığı için ibanez grg170dx model gitarımı ilk gitarım olarak görürüm.
daha olmamış olan olaydır.
washburn X 20'dir liseye başladığım yıl abimle para biriktirip alınan gitardır harmandalı gibi anadolu ezgilerinin denendiği bir enstrmandır bir heves ürünü olup liseden sonra bırakılmıştır.
valencia cg 180.
klasik blazer gitar.
washburn d 10 akustik gitardır.perdeleri içine gömülene kadar kullanmışımdır kendisini.şu anda atıl durumda beklemektedir.ilerde yaptırıp müzayedede açık arttırma ile satmayı planlıyorum tabii ki imzalı olarak ,müzayede den aldığım parayı da ermenistan ve ya kürdistan a bağışlarım diye düşünüyorum.
(bkz: yazarların ilk taşıdığı gitarları)

sokaklarda, okullarda gitar çalmaktan ziyade gitar taşıyan görüyoruz. bunların hepsi çalabiliyor olsa müzik ülkesi oluruz.
görsel

şöyle bir şeydir.
hevesle gidilip unkapanı'ndan alınan 40 mılyonluk gitar.* geçiş dönemi için idealdi. sonraları balkon süsü için ideal oldu.
alsancak migrostan almıştık pembe renkliydi. tellerine nasıl da heyecanlı vurmuştum heygidi hey.
Ortaokulda unkapanından aldığım markası bile olmayan sunta klasik gitar.
washburn serisinden x10 idi. acemilik yıllarımda beni iyi sırtlamıştı.
arkadaşımdan aldığım ve eğer öğrenirsem abimin bana da almaya söz verdiği markasını bilmediğim gitar. bir kere kursa bile gitmediğim gözönüne alınırsa abimin neden söz verdiği anlaşılır sanırım.
(bkz: benim hiç gitarım olmadı abi) *
(bkz: campell)
annemden kalma gitar. normal klasik falan.
gibson les paul.

(bkz: kıskanmayın)*

edit:kıskanan olmuş bile*
fender american standard stratocaster.
sançez not: yabancı şeklini bilmiyorum
canlı müzik yaparak 50 gitar parası çıkarttığım dandik bir gitardır.
yamaha pacifica *
akorları, nota değerlerini, arızaları ve notaları tekrar edip, işi kavradığım gitardır.

ibanez'dir kısaca.

şimdilerde fender telecaster'dır.