bugün

Bi tvit attım bi kaç entry girdim. Bir kaç arkadaşla da oç israil minvalinde yüzeysel tartışmalara girdim.
çeşitli mitinglere katılım,meydanlarda filistin bayrağı sallama,retweet edilen yüzlercerca tweet (aynı zamanda atılan) ve israil'e edilen sayısız lanet.
evden bağırdım ama duydular mı bilmem.
profil resimlerini filistin bayrağı yapmaktır. tek kurşun atmadan diyarbakı'ı pkk'ya bırakan millet filistin için mi tehlikeye atacaktı?
bir mastürbasyon yaparım yarın.
bella hadid fotolarına bakarak.
Oturduğum koltuktan diğer bir koltuğa bile geçmem.
sosyal medya hesaplarından tepki vermekten öteye geçemez. geçemez çünkü hiçbirinde *diplomatik ya da askeri olarak tepki verecek bir yetki yok. büyükelçiyi sınırdışı edecek yetki hangimizde var? büyükelçimizi israil'den çekme yetkisi hangimizde var? nota verme yetkisi hangimizde var?

sokağa çıkmak? akpnin istediği tepki. sokak hararetli tepki versin ki bana gerek kalmasın.

meclis ne yaptı 5 parti ile ortak bildiri yayınlamaktan başka? tsk ne yaptı? başkomutan olduğunu iddia eden cumhurbaşkanı ne yaptı?
Filistin için parmağımı kıpırdatmam satmasalarmış topraklarını, çekerler işte böyle. Hem bize ne ki anlamadım gitti, arap değiliz bir şey değiliz onlarca arap ülkesi var etsinler yardımlarını, dünyanın enayisi biz olmuşuz herkesin yanındayız, bizim yanında olduğumuz devletler biz düştüğümüz anda tepemize çökecek ülkelerin dilencileridir.