bugün

2017 yılı. üniversitede arkadaş ortamı oluşmuş, gelecek kaygısı olmadan sürekli gezilip tozulan, bursun doya doya ezildiği, özgüvenin tazelendiği ve önümde daha 2 yılımın olduğu o muhteşem yıl.
2019'dur.
2015 yılı. düşünmediğim bir yıldı politika, felsefe, ekonomik çöküş hiçbir şeyi bilmediğim, kitap okumadığım harika yıl.
çok üzgünüm ,bunu haturlamayack kadar uzun yıllardır mutsuzum .Şaka bi yana da en son 2016 senesinin baharında inilmaz mutluydum her şey o kadar mükemmeldi ki bi daha düşü yapacağım asla aklıma gelmezdi .
2018' e sevgilerimle...öptüm çok. Heryerinden ne güzel yıldın.
2017'dir.
şu başlığı sol freyme getirip durmayın vallahi ağlamam geliyor. bir gün mutlu olduk mu da yılı mutlu geçireceğiz?
1992.epey olmuş.
2008.

devamında çok kötü yıllar da geçirdim, iyi yıllar da geçirdim ama "mutlu" diye adlandırabilecek kadar belirgin bir şekilde aklıma gelen en yakın sene bu.

12 yıldır "rolling in the deep" yani. güzelmiş.
2017 benim icin bircok ilkin yılıdır ancak gelgelelim yanlis arkadaslik iliskileri yuzunden cok mutlu gecebilecek bir yil huzunle gecmistir.
2012. dünyanın sonu gelecek dediler diye mutlu oldum, gelmedi *mna koyim.
1996. Çünkü dünyaya daha gelmemistim.
Her sene bir öncekinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Gittikçe boka batıyorum ama durduramıyorum

Yol da fena değil ha.
2006 yılını defalarca yaşamak isterdim.
geçmiş yıl. yıllar geçtikçe bir önceki yılımız daha iyi geçmiş oluyor. her şey daha da kötüye gidiyor. işler kötüye gitmeye başladı mı ardı arkası kesilmiyor. umarım seneye daha kötü bir yıl olmaz.
2012-2014 arası ve 2016-2017 olabilir.
2015 den sonrasını hatırlamak bile istemiyorum.
2000 yılı. Daha 5 yaşındaydım okula başlamamıştım ne zaman okul başladı her şey gitgide kötü hale geldi.

25 yaşındayım hala okuyorum. Okumayıp Cahil olsam daha mutlu olurdum.
2019. hatta hayatımın en güzel yılı diyebilirim.

2019 ekiminden sonra bir şeyler hafiften boka sarmaya başlamıştı ama.
2013 senesi kıyaksaldı.
2019 eylül-ekim.
2015 lise son sınıfık manit beyle geziyorduk. sonrası genel bir düşüş hali.
En hoş yıllar 2010 ile 2014 arasıydı, hatalar, mutluluklar, kötü olaylar, zevkli olaylar, imkanlar, imkansızlıklar, hepsi hoştu düşününce. Şimdi bazı şeyler daha zor geliyor.
2015 in başları en son mutlu olduğum dönemler.
2012 yılı. Ne istediysem olmuştu. Son kez onu görmüştüm. Birini sevebilmiştim. Heyecan diye bir şey vardı. Yüzüm gülüyordu benim ne güzeldi. Şuan da oluyor bir şeyler aslında ama ne oldu böyle anlamıyorum zevk vermiyor hiçbir şey eskisi gibi. Uzun süre sigara kullanıp tat alma duyusunu kaybetmiş insanlar gibiyim. Sigara görevini tecrübeler ve kayıplar üstlendi herhalde hayatımda ben de zevk almayı unuttum.