bugün

cinsellik...
(bkz: anket)
ygs. süre yetmiyordu ve genel itibariyle kâbustu.
cinler.arkadaşın ailesini öldürüyorlardı, rüya zeki demirkubuz filmi gibiydi bi ara senaryo olarak yazmayı düşünmedim değil.
en son gördüğüm rüyada, sevdiğim bir kız arkadaşıma mesaj atacaktım. fakat kız arkadaşımın numarası rehberimde yoktu. sonra en yakın arkadaşımdan kızın numarasını istedim. bana bi numara verdi. heycanla mesajı yazdım, arkadaşımın verdiği numaraya göndermeye çalıştım. numarada bi sıkıntı vardı çok tanıdık geliyordu ama çıkartamıyordum. meğerse arkadaşım bana cs 1.6'da hep girdiğim server'ın IP'sini vermiş...

bir keresinde de kız arkadaşım whatsapp'tan mesaj atmıştı. uyandım gecenin bi yarısı cevap veriyim diye. whatsapp'ı açtım, baktım öyle bir mesaj yok. arşivlediğim mesajlara girdim, orda da yok. üzüldüm sonra, çişimi yapıp geri yattım..
bir gun yine ucuyorum...

benimkiler konusuz haci.

yazarlarin ruyalarina konu bulma arayisidir.
Deniz,balık,fırtına..
kapıda kalmak ve içli köfte.
Çok guzel bir sofrada yemek yıyordum. Tadları mükemmeldi. Rüyada lezzetli yemek yemenin anlamı çok guzelmıs okudum derinlemesine. Ufaktan ufaktan çıkmaya başladı rüyam. Ay hadi inşallah.
(bkz: seks) yazmak isterdim ama ne yazık ki bu sıcaklarda rüyada bile göremiyoruz.

en son boş bir arazide koşuyordum, pek hoş değildi.
hoşlanılan kişinin seni ağlarken görmesi ve arada geçen diyaloglar.