bugün

recep tayyip erdoğan'ın annesinin ölmüş olması...

nasıl üzülüyorum anlatamam sevgili sözlük...
durakta otobüs beklerken durağa çok güzel bir kızın gelmesi ve otobüsün de o anda hemen olay yerine yetişmesi.

allah belayızı.

düzetlme: kızın benim bindiğim otobüse binmemesi.
bazen haklı olmana rağmen haksız gösterilmek.
4 yılını verdiğin, "hayatımın yarısı" olarak nitelendirdiğin kişi ile ayrılmak.
hayallerimin peşinden gidememek, hayatımın iplerini kaybettiğimi farketmek.
paranın hayatıma yön vermesi. tabi olmayan paranın.
hayatta hiç kimsenizin olmaması.
ben yalnız değilim diyenin alnını karışlarım.
herkes yalnızdır.
farkında olanlar ve farkında olacaklar vardır.
üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer vermemdi.
Gecmiste gereksiz yere degersiz olduğunu sonradan öğrendiğim kimselere üzülüp zamanımı ve enerjimi heba etmiş olmam.
Annemi kaybetmiş olduğumda En büyüğü bu sanmıştım. Değilmiş. istedigim an onunla olabileceğimi biliyorum artık.

Birkaç aya kalmaz baskaları için kendimi üzdüğüme üzüldüğüm için de uzulmemek için, herkese sonsuz teşekkürler verdikleri dersler için.
Sonuc olarak sözlük kardesim yok öyle en büyük üzüntüm falan.
haksızlıklara karşı duyarsızlık üzüyor çok.
değmicek şeyler için harcadığım vakte üzülüyorum sözlük , giden zaman geri gelmiyor,olandan çalıyo.
gereksiz insanlara vermiş olduğum değer için üzülüyorum.
seviyorum deyip uzun yıllar beraber olduktan sonra,elimde avucumda hiçbirşey daha olmadığını bile bile ve deli gibi güven vere vere en sonunda annesini de arkasına alarak kariyer sahibi bir eş istediğini söylediğinde çok üzülmüştüm.gel gör ki şimdi endüstri mühendisliğine kadar önüm açıldı.ama çok üzülmüştüm tam 2 yıl önce.
aşktır benim kanayan yaram.
müslüman devletlerin birbirlerine düşmanlık beslemesi. osmanlı zamanında böyle miydi? koskoca müslüman coğrafyasında barış huzur vardı, yazık oldu.
güncel Önemli Başlıklar