son 25 dakika itibariyle yoktur.
patates yedim. başka da aklıma bir şey gelmedi şimdilik. ha birde baya insan güldürdüm bugün.
onu gördüm ve mutlu oldum.
kar yağdı yeni doğmuş kuzenimi ziyaret ettim. boş bir mutluluk hüküm sürdü bugün.
Yarın evde olmam elbette.
işe gidilmeyecek bir gün, koca bir gün.
Konu başlığını görmem ile başlığa girip yazarların entrylerini okuyarak nelere mutlu olduklarını görmem. Bazı anlar akıl sağlığımdan şüphe ediyorum *
6-E yi yazılı yaptım. 5 kişi 85 den yüksek aldı. Çok geliştiler gençler. 5 inede birer tane 100 verdim. Mutlu oldum amk.
yarın ki mephisto'da kahve planı.
ders yok ders.

hafta için dersin olmaması ne güzel bir mutluluk bilir misiniz siz?

ayrıca geç uyandım bugün o yüzden daha bi mutluyum.
hafta içi ve başımda patron yok. rahat rahat istediğim anda sözlüğe girebiliyorum. uzun zamandır iş yerinde bu kadar rahat olmamıştım.
görsel

Komik.
her zaman ki gibi iktidarda olmak tır . net

insanın içi ısınıyor adeta .
sabah 8.30 da olan derse gitmedikten sonra 13.00 da uyanmam ve dersin iptal olduğunu öğrenmem.
nefes alabilmek.
yıl sonu yaklaşıyor masraflar arttı vs derken bugün de güzel satış yaptık rabbime bin şükür.
bugün kahvemin yanında beyaz çikolata ikram ettiler.
Ezberlerin erken bitmesi. Fizik tedavideki çoğu hastanın gelmemesinden ötürü gayet tenha olması beni yeterince mutlu etti bugün.
Öğle yemeği için yalnızca 10 lira harcayarak 5tl'lik bir tüketici rantı elde etmem.
Ki dün 10 önceki gün de 5 liralık rantlarım ile birlikte düşününce 20 tl'lik bir toplam rantım var.
Hedefim bu hafta yemeğe 50 tl altında bir bütçe ayırmak.
Mutluyum yani.
arkadaşlar çok mutluyum ya, 16 aldığım anatomi sınavını finalde kurtarmışım büte kalmadım, işte bu be çok iyi çok iyi.
şu an lahmacun gömüyorum of var ya öyle mutluyum ki dünyanın en mutlu insanıyım şu an,bu arada canı çeken acıkan varsa buyursun en yakın lahmacuncuya gitsin lahmacunumu sizinle mi paylaşacağım salaklar
Nefes aldığım için mutluyum herşeyden önce, hayat kısa...
Ama ben pazartesi ailemi görcemmmm en çok da bunun heycanı var sanırım.
Internetim borcumu ödemediğim için kapanmıştı ve birkaç gündür mobil veri kullanıyordum.
Meğerse babam faturayı çoktan ödemiş ve evde benim dışımda herkes interneti kullanmaya devam etmiş. Bende mal gibi mobil veri kullanıyorum epeydir.
Her ne kadar paketim azalsa da kablosuz ağın açık olması beni çok mutlu etti.
Tahsilat günü olması.swh
görsel
Herhangi bir sebebi yok, geç yatıp erken kalkmama rağmen iyi uyandım güne güzel başladım.
yok ki.

entry de yok amk.