bugün

istanbulda 4 saattir yolda olduğumuz halde hala köprüye ulaşamamış olmak.
damarıma basılması, iki yüzlülük, yanlış damgalama, yapaylık.
aciz bir şekilde kendi işini kendisi göremeyip karşıma başkalarını yollayan insanlar.
Herkesin sorunları ile uğraşmak kendi sorunlarına zaman kalmaması, adaletini sikeyim dünya.
Göbeğim ve belimin yatarken açılması. Yok ışte o ara açılmamali. Kaymamak bu kadar zor mu.
haksız yere ceza almak,azarlanmak..
geçenlerde işyerinde bi çocuğun başına geldi.
çocuk saf, temiz, iyi bi tip. hafif emocu tipi var gibi, ara ara bunu da kesiyom haa.
1.85 boy 65 kilo, kaykaycı, geniş omuzlu, uzun bacaklı ve tabikide uzun boyuna sahip, dikkatimi çekti. çocuğun bir bacak boyu var, benim boyum kadar amk.
neyse, hafif saftiri bi tip diye buna tüm el ayak işlerini yaptırıyorlar, bende zamanında çok çektiğim için " başlarım sizin sıfatınıza.." diye kızıyorum, ama takan kim.
neyse, bu çocuk 2 ya da 3 gün önce biraz geç kalmış (!), bizim veled-i zina amir bozuntusu nasıl bağırıyor varya. çocuk ağladı en son. normalde çocuk 9.30' da gelmesi gerekiyor, zaten o da öyle geliyor. ama bizim patlıcan amir; şimdiki nesilin sorumsuz olduğunu, dokuz buçuk dendi diye illa buçukta gelmesinin gereksiz olduğunu gibi bir sürü şey saçmalıyor. troll lan bildiğin.
çok kızdım adama, bi de çocuk benle aynı yaşta. bende olsam, bende bişey diyemezdim. o gün bugündür, karşı taraf suçlu olsa bile dinliyorum.
haksız rencide kadar kötü bişey yok amirler, yapmayın yapmayın..
geçenlerde bir gün yolda yürüyorum, okuldan çıkmışım yorgun argın. evime doğru gidiyorum. kaldırımdan yürürken bir araba geri geri gelip çarptı bana. bu bu insanı öküz yapar mı? hayır, sadece dikkatsiz bir gerizekalı yapar. sonra beyefendi dikkat edin dedim. nooldu dedi. çarptınız bana dedim. önüne bak o zaman dedi. o anda bende sakinlik sukunet algısı kayboldu. kaldırım burası sen önüne bakacaksın dedim. gelip o kaldırımı yediririm sana dedi. terbiyesizleşme, karakol şurası, gel gidelim madem sıkıntın var dedim. inersem bu arabadan diye atarlanmaya başladı, yok kadınsın, yok ne biçim kadınsın, çan çan çan konuşuyon dedi. sussam çok hoşuna giderdi di mi öküz oğlu öküz dedim. arabadan indi, üstüme yürümeye başladı. etraftan tuttular adamı da yoluma gittim. hala arkamdan böğürüyodu, ama böğürdüğü için ses pek anlamlı gelmiyordu. rööaaağğğğğhhhh gibi bişiyler duydum en son.

be orospu çocuğu, kusura bakmayın diyeceğine önüne bak diyorsun ya, senin beyin kıvrımlarını zikeyim ben. hayvanın oğlu! sen doğmayaymışın iyiymiş. baban peçete yerine anneni kullandığı için çok pişmandır eminim. şerefsiz, düşüncesiz hödük. o bana yedireceğin kaldırım taşlarını sök de üstüne otur odun oğlu odun. kadın sana cevap vermesin di mi, ez, kır, dök, ağzına sıç,yine de sussun amk! senin zihniyetini zikeyim ben. bunu alacaksın araya bi önden bi arkadan çarpıp duracaksın arabayla, arabaları da kadınlar kullanacak. bak bir daha yapıyor mu it oğlu it!!!

hala hatırlayınca çok sinirleniyorum lan...
dün Gerçekleşen olaydır.

Sushi & salsa restoranta rus mücevher satıcıları Chelsea'nin üst yönetim kurulu üyeleri gelecektir dolayısıyla restoran kapatılmıştır. Bir outlet manager iki garson iki komi çalışıyoruz. gecenin sonunda komi de müdür de aynı bahşişi alıp paylaşacağız!

Daha servis başlamadan 1000 $ bahşiş alındı. gecenin ilerleyen saatlerinde artarak devam etti ve gecenin sonunda 4 - 5 bin $ para alındı.

Nitekim kişi başı bin dolar düşeceği yerde şef tarafından yüz dolarla kapatıldık..

sonuç olarak operasyon bitmişti. bize sikimsonik bir rakam kaldı kalan para ise kayıp. tartışma kıyamet had safhada ama sonuç olarak elde edilen yok.

sinirimi hâlâ almış değilim. haram zikkim olsun ahirette cayır cayır alacağım denilesi.
içtiğin cigaranın kafasının olmaması. (bkz: pok cigara)
Sofrada ağız şapırdatılması.
Dar ve sığ zihniyetli sadece kendi düşüncesini doğru kabul eden muhatap olduğu insanı dinlermiş gibi yapıp ama aslında sussa da şunu alt etsem diye düşünen taktığı at gözlüklerini bir dakikacık olsun çıkarmayı denemeyen çok konuşunca çok biliyormuş havası verdiğini zanneden konuştuktan sonra etrafındaki insanlara hadi sözlerimi onaylayın bakışı fırlatıp bunu başaran kompleksli insanla muhatap olmak.
aklıma geldikçe kıpkırmızı olduğum durumdur. tek bir olay keşke yapsaydım dediğim şey o zaman geri dönsek mutlaka yapardım 3 yıl önce atılması gereken bir yumruk sadece bir yumruk lanet olasıca bir yumruk eğitim hayatım biter miydi bilmiyorum ama o yumruğu atmak için şuanda geri dönerdim.
Kutlukfasistkagan
Kukla
Etuuu
Kayi
Alpersef

Gibi bazı yazarların varlıkları.
Civik erkekler açık net.
insanların oyunculuk işini yapanların rol icabı olan her şeylerini ciddiye alması, alabilme derecesi. Özellikle de yakınlarımın.. *
Nefret edilen insanın kahkahasına, hatta bazen sesine, kendisine maruz kalmak.
kulaklıkla müzik dinlerken veledi zinanın biri inatla bişey anlatmaya çalışıyor tak çıkar yapmaktan da anam ve dilim ağlıyor .
bir ortam da kendini öne çıkarmaya çalışan bunun için kendine kurban seçip onun üstünden yürüyen bunları yaparken anıra anıra gülen itici insanlar,49 da bırakan Puşt fizikçiler, adana merkez gibi malsalak bir şarkıyı dinleyip semt oturuşu yapanlar.
bir şeylerimi kaybetmek.
Çok koyu muhabbeti saptıran bir tipin lafa dalması , eski sevgililerimden birinin başkasıyla düzüşmesi , birinin beni kullanması.
Syntax error.
Amına kodumun sırasını al bankada bi kişi kalsın o da keko müteahhit çıksın millet işini görsün sen o malın derdini anlatmasını bekle. Durumudur. Duru mudur?
sözlükte sürekli 'kürt' başlıklı entryler görmek.
(bkz: genelleme yapmak)
aldanmak.