bugün

merak edilen yetkilidir.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya) *
kulağına kürekle vurup, 8 gün beyin çınlaması geçirmesini sağlayalım, orta kulağına ayağımızı sokup, burun deliklerine sigara sokalım.
bu yetkili de olsa olmasa da terbiyesizlikten öte bir şey değildir. eğer kişiye uyuz oldu iseniz, yazdığı tanımlar, açtığı başlıklar ve saire yüzünden; karıncanın belini incitmeden tepkini vereceksin. içine usulca ukdeyi sokup sevgi dolu kalp ile sırtını sıvazlayacaksın. aksi hiç hoş ve etik değil.
aynı zamanda bir bayan yazara direkt olarak bayanı muhatap alan küfürler saydıran zavallının, sadece entrysini silmekle kalan moderatör olması muhtemeldir. ama benim aklıma daha güzel birşey geliyor. sakın silmeyin lan entryleri. gammazlar da hakaret gördükleri entryleri gammazlamasın. böylesi daha güzel olacak.

moderasyonun bu çifte standardı yüzünden şu an genç bir çocuğun da yargı ile başı belada. hey yavrum hey. koruduklarını zannediyorlar.
küfreden yönetici istemiyoruz, adam olsunlar önce, kimsiniz de, üyelere hakaret etme cüretini kendinizde buluyorsunuz. terbiyesiz insanların üyeler üzerinde karar almasını kabul etmiyoruz. küfreden moderatör siktirsin gitsin. (silemezsin bunu hakaretten, kim olduğunu söylemediniz, haliyle temenni de ortaya)
(bkz: ayrıca yazar mal yazan moderatör/#12012831)

aynı kişi olması muhtemeldir.
hala ortaya çıkmamış insandır.

ya da çıktı ben kaçırdım.
kendilerini bir bok zanneden ibnelere biraz yetki verince götünün nerelere kadar yükseldiğini bize gösteren hadise. allahtan moderasyon çürük yumurtalara artık fırsat vermiyor.
yetkilide insan, modda. iyi bile dayanıyorlar bu kadar adama. *
(bkz: salca)
var böyle bir gerçek hakkaten.