bugün

insanın aklına diğerleri filmini getiren olaylar zincirinin, kişiye söylettiği cümledir.
şöyle ki;
ölümü kurtuluş olarak görmeye başladığı günlerde yazar olan yazar (bkz: yazar) o günden bugüne hayatındaki değişimi gerçek üstü görmektedir. 17yaşından beri yakasını bırakmayan hastalığın izleri birden bire tedaviyi seneler önce bıraktığı halde, silinmiştir, sonuçlar, hep, öyle bir hastalık hiç başına gelmemiş gibi gösterir durumu. kişi aptallaşır. kistlerin tamamen yok olduğu ultrasonda da anlaşıldığı gün evinin karşısına bir spor salonu açılır. ayaana kadar geldim koduğumun, e hadi kalldır kıçını, der gibidir tabelası. mesaj alınmıştır. bu arada kişi, hiç zorlanmadan, kendiliğinden anlamsızca sigarayı bırakır.
sağlıklıdır, sigara içmiyordur, güzelleşmeye başlamıştır. neydim ne oldum lan, der. lan ben ölecektim hani, der. sözlükte yazar olduğum gün geberdim herhalde, bu da öbür dünya gibi bir şey olsa gerek der.

hayatı o kadar güzelse artık, niye hala sözlükte yazdığı ise tüm bu anlamsızlığa tüy dikmektedir.
güncel Önemli Başlıklar