bugün

saçma önermedir. bir başlık açmak onu savunmak anlamına gelmemektedir, kaldı ki adam yapmayın etmeyin demiş. o başlığı ve yazarı silmek başını kuma gömmek demektir. o başlık ve yazar olmayınca böyle bir küfür olmayacak mı yani? saçmalamayın lütfen!
kimsenin şahsına veya kişiliğine söz söylemediği için olmayacak eylemdir. söylediği söz ne kadar kötü olursa olsun, sadece entrysi silinir, yazar silinmez.

(bkz: sözlük formatı)
Kesinlikle saçma bir önerme.
Düşüncelere saygı gösterip + yada - verip geçebilirsin.
Hiçmi duymadınız kavga edenlerden yada çok sinirlenmiş küfür saçan kişilerden.
Ki bu yoruma dahi tahammülü olamayan o yoruma nasıl tahammül göstersin.
iki gram beyniyle moderatorlere akil vermeye kalkan yazar soylemi.

mal oku bakalim entryi adam kufur mu etmis, boyle bir kufur var ama siz etmeyin mi demek istemis?

yemin ederim su sozlukte iq ortalamasi 60'sa cumle alem beni siksin.
(bkz: her koyun kendi bacağından asılır)

tanım; atatürkede küfredebilir insan hitlerede, lenine de, sikimde bile olmaz... allaha edersede bunun cezasını kendisi çeker, yani her koyun kendi bacağından asılır... millete giren çıkan ne anlamadım?
tck kanunun ilgili maddeleri uygulansa diyecem ama siktiret. lockun da onu silmeyip allah a küfretmesine müsade edenin de bi mukabele...
olum bir an beni sildirmeye çalışıyorsunuz sandım.
(bkz: saçmalama saçmalama)
çok ilginç kavgada inançlıların bilev (mesele inanç değil gerçi) çok zorlanırlarsa sarf ettikleri bir küfrü tanıma döktüğü için silinmesi talep ediliyormuş. gerçekten çok ilginç.