bugün

şu an içinde bulunduğum durumdur.
Yazacak başlık üretmekle rahatlıkla aşılabilecek basit sorundur. Kolayca bir iki dakika internette gezinip yazılacak bir şeyler bulunabilir.
11. nesil ise bir süre sonra kadın vücudu üzerinde hayal kurmaya ve buradan olası entry ye gidecek eylemdir.
ilginçtir.

(bkz: sinan Akçıl)
Arkadaşlar herkes bu başlığa yazabilir. Sorun yok.
içinde bulunulan garip hâl.
Abi yine bulamıyorum sanki birine yazsam başlık başıma kalacak gibi.
Bütün işlerini bitirip yatağına giren yazarın uyumadan bir kaç entry girmek istemesi üzerine gelişen durum.
neden başlık açmak isterki bir yazar. bulamazken neden zorlar. onlarcası varken.
Tam gireyim sözlüğe takılayım biraz dedim ki yazacak başlık bulamadım. Ya troll hevesli insanların ya da aklı fikri seks olan insanların başlıkları var. Zall çok boş bırakıyor bu sözlüğü çok.!
Not: Evet bu bir höykürüştür.
Yazılacak bir başlık açmayı gerektirir. Açık ve net.
Cinsel,siyasi,dinsel konular üzerine fikirlere ve duygulara ahlaksızca saldıran başlıklar dışındaki başlıkların tutmaması üzerine sol frame nin zırva başlıklarla dolmasıyla oluşan durumdur.
an itibariyle içine düştüğüm durum.
dumura uğrama durumuna yakın bir durumdur.
Sık sık yaşadığım durum. Aklıma yazacak bir şey gelmiyor.
Ara sıra yaşadığım durum.
Sık sık yaşadığım durumdur ancak bunun sebebi benim bir konu hakkında bir şeyler yazma eksikliğimden değil açılan başlıkların gerçekten de anlamsız oluşundandır.
Bugun olan durum.
hislerime tercüman oldun.
Çünkü 'yazıcak' kapasitede değilsin evladım.
Amaçsızca okuyorum ama neden okuyorum fikrim yok.
X'in tanımına "x'tir." yazan kişinin yazacak başlık bulamaması çok ironiktir. Sen yazma zaten.
şu an yaşadığım durumdur.
trol tarzı, yok kürtler şöyle, yok lazlar böyle, yok efendim chp'liler şudur, akp'liler budur... gibi bir ton ahmak işi başlık yüzünden yaşanan bir durumdur.
ben bir başlık biliyorum süper lan, entry girince acayip mutlu oluyorum sen de denesene.

başlık da şu bak: hipnozla mutlu olan adam bu başlığa yazan herkes mutlu oluyor. inanmazsan dene.
bir uludag sozluk klasigi.
soldaki harf israfına bakarak verilen kararda aranan başlık.