bugün

sonuna kadar desteklenmesi gereken öğrenci. okul kapanır kapanmaz açılmadığı için bütün yazı piç eden uygulama
bir sürü okul kapandıktan 1 hafta sonra tek sınava girerken 1 bucuk 2 ay okula gidilmesi zorunluluğunda bırakan durum.
maddi konulara,yaz okulunda ki hocaların yaz kış okuyosunuz esprilerine değinmiyorum bile bulanında uygulayanında amk dediğim uygulama.
derdini sözlüğe değil dekanına, rektörüne dökmesi gereken öğrencidir. bu işi yaparken de birlik olunmalıdır ayrıca. öğrenci daima haklıdır efendim, kendisi pek bilmese de.
vizeleri iyi olan öğrencidir. Zira bütünleme sınavında vize notunuz kötüyse yapabilecek pek bir şey kalmazken, yaz okulunda vizeyi yükseltme şansınız olmaktadır.
kaldığı derslerin yaz okulunda açılmamasından şikayetçi öğrenci olması muhtemeldir.
rektörlüğün; öğrencilerin istek ve taleplerine göre yönetmelik çıkarmayacağını bilir aslında bunu isterken.
hem yaz okulu hemde büt olsun diyen öğrencinin 1 alt sınıfıdır.
2012-13 yaz döneminde isteği gerçekleşecek öğrencidir.

yök başkanı gökhan çetinsaya nın açıklamasına göre, bu sene yaz okulu sistemi son kez uygulanmakta, yerine bütünleme gelecek
küçük şehirlerdeki esnafların sevmediği öğrencidir.
bunun bir de alttan yazın aldığı halde hala almak zorunda kaldığı dersleri olan modeli vardır.bütünleme bunlara son verebileceği için istenir. bu tip öğrenciye hem büt hem yaz okulu lazımdır.tepe tepe kullansın efendim.
bu yazdan itibaren seçimini yapabilecek öğrencidir.
normal olan öğrenci...
bi yaz tatili vardır onunda sikilmesini istemiyordur...