bugün

https://www.instagram.com...uj/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Bunların alayına terörist muamelesi yapmaları gerekiyor.
Ondan sonra neden ab Türkiyeyi almıyor. Neden alsın?
ben durmak istesem de arkamdaki
davarlar yaya geçidini görüp yavaşlamadıkları için bende bazen durmuyorum. yoksa bir zincirleme kazaya sebebiyet verebilir. insanımız yavaş yavaş alışacak.
Arkasından bağırın "Orrrospu Çocu" diye.
Adana'dan sonrasında empati kuramadım.
Ohh Canıma değsindir şoförüdür.

Madara ederek toplum önünde cezalandırmak, kanun kural tanımayan dinginlere en etkili cezadır.
Bazı yayaların, aynı kuralın Işık’larda olduğunu varsayarak yola fütursuzca atlaması sonucu ağzına geleni söyleyen şofördür aynı zamanda.
Ceza almalıdır.

Geçen gün dışarı çıktım. Her yaya geçidinde polis var. Direk kafamda planı kurdum. Yolda dümdüz yürürken bir anda araba gelirken yaya geçidine yöneleceğim araç duramayacak polis de araca ceza kesecek. Düşündüğüm gibi de oldu ahuhah.
abicim polis bile o yaya gecidinin ustunde durduktan sonra o orosbu cocuklari durmus cok mu? polis arabasi durmus oraya insanlar gecemiyor vurdum arabaya imam osurursa cemaat sicar dedim devam ettim
bide yaya geçidinin üzerinde duranlar vardır. şeytan diyor çık arabanın üstüne.
yavşak şofördür. biz nasıl gece 3'te bile yanan kırmızı ışıkta duruyorsak sende duracaksın sayın amınakoduğum.
sözlükte de bol miktarda bulunduğu anlaşılan şofördür.
katıksız, saf bir orospu çocuğudur arabaya binince kendini bir bok zannetmektedir. kural varsa uyacaksın kusura bakma. bugün gözümün önünde ilkokul öğrencisi çarpıldı araç yaya geçidinde durmadığı için.