bugün

ünlü yatırtımcı nipple ile birliktesiniz. bugün yatırım, kar, zarar ve risk üzerine konuşacağız. öncelikle selam.

bugünkü yürek burkan, dudak yalatan sigara zamlarıyla birlikte hüzne boğulan gençlere müjde! yatırım makinesi ayağınıza geldi. sigarayla devlet kazanıyorsa siz de kazanacaksınız.

öncelikle yankesicilik, gasp, hırsızlık, şantaj ve yalancı şahitlikle toparladığımız 300.000₺'yi gidip bankadan çekiyoruz. ardından pakedi 10₺'den tam 30.000 paket, yani 3000 karton kısa kemıl alıyoruz. zulalıyoruz ve 5 sene sonra geliyoruz. minimum fiyatı 15₺ olacak olan kısa kemıllarımızı satıyoruz. tutar 450.000₺. kazancınız 150.000₺.

gelelim risk faktörüne. riski önlemek için yapacağımız tek şey mevcut durumdaki partiye oy vermek olacaktır. ve size 14 senedir değişmeyen, istikrarlı hükümetimizi kanıt olarak sunabilirim. korkmayın. gitmeyecekler.

bazı sorular geliyor; o kadar paramız yok ne yapalım diye. paranız yoksa sıkıntı yok. kazanmayı bilmelisiniz. işte size bir kaç tüyo:

üniter devletlerde her 15 senede bir, terör, cemaat ve siyasi yapılanmalar oluşturulur. çok büyük imkanlar sağlanır ve bir süre sonra tekrar doğdukları gibi yok olurlar. sizin yapmanız gereken bu fırsatları iyi analiz etmek ve bir sonraki ilk oluşuma en ön sıradan dahil olarak para ve nüfuz kazanmak.

diğer çok sorulan bir soru; alkole yatırım yapamaz mıyız?
cevap: salaksanız yaparsınız.

bir başka soru; siz neden söylediğiniz şeylere yatırım yapmıyorsunuz?
güzel soru. ben söylediğim gibi her 15 yılda bir yaratılan oluşumlara en önden katılırım ve çoğu zaman liderlik yaparım. bu tarz yatırımlar benim için çok küçük.

hepinize bol şans, hayırlı kazançlar arkadaşlar.
(bkz: sözlük formatı)
önce bastım eksiyi sonra güldüm.
sonunda sevişmek zorunda kalacağımızı bile bile açık oyladım. kesinlikle ayağı yere basan öneriler.

attım fava, nipple ile kazanmayı bekliyorum.
(bkz: yatırtımcı nipple)

meme ucundan yatırtım önerileri. gülmekten yerlere yattık çok şükür.
(bkz: yatırtamadı)
tavsiyeleri emme yöntemiyle hazmedebiliriz sanırım. tabi kazanan sadece siz olmayacaksınız bu durumda.