bugün

orospu çocukluğunun daniskasıdır.

o değilde adam şaka maka uyuşturucu propagandası yapıyor amk. bunun yasal bir yaptırımı falan yok mu amk?

hoş ipnelik propagandası da yapıyor ya neyse.
(bkz: uludağ sözlük çok bozdu)
hastayı yatağında sikeceksin, sokak sözünün pıratiğe dökülmüş halidir.
sınav sisteminin bize yaptığı işkenceden de beter.
hikaye yazdığını sanmaktır, diğer insanların hikayelerini okuduktan sonra bunları okumak, sinir katsayısının artmasına sebep oluyor, insanları sinirlendirmek ya da ben farklı biriyim imajı çizmek için oluşturulmuş bir başlıktan öteye gidemez, okuyup zaman kaybına sebep olması dışında, insanın küfür etmesine neden oluyor, amacıda bu olsa gerek, anlatılacak şeyler vardır anlatılmayacak şeyler vardır, çok fazla hastalıklı film izledik, çok fazla hastalıklı roman ya da öykü okuduk ama bunun edebiyatla daha doğrusu insanlıkla uzaktan yakından alakası yoktur, insanların ahlak değerlerini aşağılamaktır, herkesin düşüncesine saygı duymak bu değildir ki zaten tecavüzün saygı ile uzaktan yakından alakası yoktur, insanlıktan utanma sebebidir, bunlar insansa ben neyim sorusu zihne zuhur edince, cevaplar döner kafada, o değilde böyle yazılara izin vermek özgürlük değildir.**
orospu çocukluğundan da öte bir şeydir.
(bkz: atın intikamının neticeleri)
su katılmamış bir o.ç olmayı gerektirir.
verdim eksini çirkin kardeşim.
iğrençlik ötesidir, dötü kaşınan tolgadan fanteziler.
iğrençlikte sınır nedir acaba, bu başlığı gördükten sonra merak eder oldum.
iğrençliktir!...
altın işlemeli yaş odun'u hakeden kişinin hikayesidir.
jakuzisi, sensörlü klasik müzik çaları, spor arabası, bitmek tükenmek bilmeyen 10.000 tl.' sı olduğunu bize sike sike anlatmaya çalışan olay kahramanının www. popppppooo.com...vb siteleriden de rahatça okuyabileceğimiz tecavüz senaryolarını " Chopin - Nocturne No. 20 in C-sharp minor dinleyicisi olarak " müzik eşliğinde ayağımıza kadar getirmesi halidir.
Hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi...

edit:
kokain kelimesinin bu kadar fazla geçmesi de pek hayra alamet değildir... neyse...büyüklerimiz daha doğrusunu bilirler...
yazan...özenti gençlik.
ne günlere kaldık, ey yollar
biz ki; tecavüzler olmasın diye uğraşırken birileri çıkıp tecavüzünü embesilliğini ya da moronluğunu burda anlatır olmuş ne yazık ki!