bugün

Nickinin son iki kelimesinin hakkini vermişsin kardeş.
bu adam sözlüğe sürekli üye olan aynı geri zekalı adam, bi' siktir git artık amk.
Allah yardımcin olsun bakıcısı yokmu paralı bir tane tutsan devlet veriyor bakıcılarına sen yinede durumu idare etmeye çalış denilir başka da bilemiyorum.
hayattaki bütün zorlukları karşısına alarak bir bebeği dünyaya getirme cesaretini kendinde bulan o kutsal varlik senin senelerce altini temizledi,ayiplamadan tuvalet adabini ögretti. günde on kere kussanda sesini bile cikartmadan yine de senin temizliginden ödün vermedi.cok inandigim bir söz var, insan yasadiklarını yaşamadan olmez. böyle varlıklara insan demeye bile utanıyorum.
Zor bir durum en iyisi huzur evine yatır arada bir ziyaret edersin.
Açılın biraz şöyle troll hava alsın.
annenin huzur evine giderek senin çemçük ağzından çıkan sözlerinden ve pis, aşağılık karakterinden kurtulup mutlu olmasını temenni ediyor; kendisine şifa diliyorum.
Pis Sarhoş aşağılık adam sın işte. Daha fazla söze de gerek yok sanıyorum........
eminim annende sende utanıyordur.
(bkz: trollük yapmaya çalışan liseli)
(bkz: yeni başlayanlar için trollük)
Allahta seni yarattıgı için utanıyor ve igreniyor olmalı.
Troll olmak için anasını kullanan yazar beyanı.
ciddiye alıp bir şeyler karalayanlara akıl fikir diliyorum. en kısa zamanda silkilip gitmesini temenni ettiğim bok.
pislik beyanı. benim annem de hasta ve onunla geçirdiğim her dakika daha da mutlu ve huzurlu hissediyorum.
Moderasyonun saçma sapan bknz ile uğraşmayı kesip silmesi gereken sicmik.
sırtımda taşımazsam adam değilim.
Allah göstermesin.
Troll yazar beyanı, ciddiye almayınız.