bugün

(bkz: yer yarılsa da içine girsem denilen anlar)
dişçiden çıktıktan sonra herkesin bana bakması üzerine vay be bugün süper görünüyorum herkes bana bakıyor diyip bir on beş dakika sonra haşır huşur sesler yüzünden ayağımda galoşla gezdiğimi anladığım an çok utanmıştım.

bir gün bir arkadaşım güneş gözlükleri saçı başı havalı şekilde ve havalı havalı yürürken , herkes ona bakıyormuş kızlar gülümsüyormuş vay be ne yakışıklıyım tiriplerine girmiş sonra mağazanın birinde aynaya bir bakmış ki gözlüğünün tek camı yokmuş. öyle geziiiinmiiiiş saatlerce...
aldatmak...
doğum günü partisinde doğum günü pastasının üzerine oturmak.
(bkz: yok artık daha neler)
anneler gününü unutmak.
sevgilin olma ihtimali yüksek olan kızın yanında osurmak.
(bkz: #6777252)
(bkz: #4413167) çok utanç verici laa bu.
birlikte oldugunuz kişiyi aldatıyorsunuz ve birlikte oldugunuz kişiyi aldattığınız kişinin bu durumdan haberi var. birlikte oldgunuz kişi sizi şehir dışında zannederken aniden edilen bir kavgayla yanınızdaki şahsın birlikte oldugunuz kişiye "şu an benım yanımda " dıye mesaj atması akabinde oluşan durum.
kiz arkadas olma potansyeli olan bir bayanla yiyisirken sutyeni 10 sn boyunca cikaramamak... Sonra da yanlis kopcayi acmak...
bir kızın adet döneminde giydiği pantolana leke Çıkması ve o şekilde haberi olmadan dolaşması.
Sirket yemeginde mudurunun ustune kusmak.