1. ?.
  bunlarin bir de aldigi bi adet gülü çantasina sokup * çantadan çikaran modelleri vardir. çiçek çantadan bi çikar ki zavallim iki büklüm olmuş, sicak yaz aylarindan olsa gerek yapraklari sulanmiş kokuşmuş falan. sonra gerekçe olarak da gülü bi yerlerde unutma korkusu sunulur, o yüzden çantaya sıkıştırılmıştır. yalandir ama pek masumanedir. * **
  1 ... bahtsiz calimero
 2. 1.
  saklayacaksan niye alıyorsun ki denilecek tip. Hem sevgilisine çiçek almak isteyip, hem de utanıyorsa birisinin, çiçekçilere sipariş vererekte çiçek gönderilebileceğini söylemesi gereken insan *.
  2 ... ezzz
 3. 2.
  ortalama türk erkeğidir.
  1 ... mucbir sebep
 4. 3.
  necirvan'dır ve eminim sözlügün bircogudur. cicek almak, sevgiliye sunmak ne guzel. ama gel gör ki cevreden gelecek tepkiler bazen cirkin olabilmektedir. ama ne önemi var ki saklayarak ya da acıktan vermenin. hatta hic anlamamısımdır hatunların cicek sevdasını. olm diyorum seni seviyorum napıcan bunu cicekle göstermemi, yok diyor o baska. e mecburen alıyorsun.

  cicekciden, kaldıgı yurdun önüne gidene kadar cicegi nereme soksam da kimse görmese derdine cicegi mundar ettim. götürdüm verdim. hic beklemedigim derecede reaksiyon gösterdi. sasırdım. öyle ki cevre esnaf görüp kendi aralarında gülüstüler bile. ben ise tamam hadi sok sunu cantana da gidelim diye diye ortamın yine tadını kacırdım. sonrasında ise hatamı anladım tabi. önemliymis hacı cicek bunlar icin. artık her ne kadar rahat olmasam da cicegi acıktan veriyor ve elinde tasımasına ses etmiyorum. o mutlu ben gergin geciyor gün.
  ... necirvan
 5. 4.
  elinde çiçek olan adama mal mal bakan alaycı insanlar olduğundan böyle düşünceli erkeklerde rezil olduklarını düşündüklerinden böyle yaparlar.
  ... mdxtw
 6. 5.
  bide bunların kendisini zeki sanan tipleri vardır çikekçiye arkadaşı ile birlikte gidip çarşıda arkadaşına taşıttırıp ara sokaklarda kendisi taşır.
  ... ahwert
 7. 6.
  sağa sola çarparak çiçeği dağıtan maldır.
  ... murren13