bugün

güçsüz, dertli, derdine derman arayan sözlük yazarlarıdır. yardıma muhtaç insanların sözlük yazarı versiyonudur.

örneğin ben; bir hafta önce yanlışlıkla modeme su döktüm. su modemin altından geçtiği için bir şey olmaz deyu düşündüm. sadece peçeteyle sildim. sonra güzelce kullandım. lakin 3-4 gündür (yani buda demek oluyor ki su döktükten sonra 2-3 gün normal çalıştı) yani hafta sonundan beri modemimin act/ppp adlı ışığı arada sönüyor, ve ben 15 dakikada bir internetten düşüyorum. bununla birlikte online bir oyuna girersem 5-6 dakikaya düşüyorum. diğer ışıklarda ise sorun yok. işte bende bu açıdan yardıma muhtaç bir sözlük yazarıyım. iyi bir tanım oldu değil mi, bence oldu. *
cevap: act/ppp protokolünü kullanmaya devam edebilirsiniz dinimizce mübahtır.

en fazla 15 dakika online olabildiğinizi söylemişsiniz. hiç online olamayınlar var unutmayın.

yatağa abdestsiz girmeyin. hilal cebeci her şeyin başıdır.
(bkz: kedi götüne bakmış ne büyük yaram var demiş)
(bkz: allah versin)
dertleriyle kendi başına savaşamayan sözlük yazarlarıdır.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/157279/
(bkz: cebimde hepsi 3 tl var lan)
yardım edilesi yazarlardır. sonuçta yardım etmek sevaptır. bir başka örnek;

örneğin ben; * acilen bir hikaye konusu bulması gerekir, çünkü küçük bir çocuk masal bekler. lakin bildiği bütün masalları anlatmıştır. şimdi ne bok yiyecektir? acilen ona bir hikaye konusu gerekmektedir. konu vermek yeterlidir aslında o yazar için, devamını kendiside uydurur. *
yardıma ihtiyacım var, Çıkış ne tarafta canım. * *
bir milyonu olan varmı , yardıma ihtiyacım var ekmek alıcamda.
eski pc oyunlarımı istiyorum bul bana onları sözlük.
onlar beni hastayım sanıyor, yastayım hiçkimse bilmiyor sözlük. nedenmi yastayım sınavlar başlıyor sözlük daha ne olsun.
benimdir. banka da hesabı olan yazarların mesaj atması önemle rica olunur.
benimdir. aşk meşk konularında uzman ve dünya görüşü geniş, samimi bir yazarın dinleyip bir yol göstermesine acil hem de çok acil ihtiyacım var.
allah rızası için şu ceketi hediye edecek yazar aranıyor.

https://www.beymen.com/p_...li-suet-mont_657606_10266
iban atarsa 150 lira falan bir yemek parası atabileceğim yazarlardır. içimden geldi. Öğrenci falan olursa daha iyi olur.
benimdir.biri buzdolabımı doldurursa sevinirim. ewed