bugün

Kizlarimiz dostun dusmanin kim oldugunu ilk kez ilkokulda tuveletten cikarken kilotlu corabin arasina sikisan onlugun etegiyle ogreniyor.
babamın bana nasihat verirken motiflerini ilmek ilmek ezberlediğim halı olmaya ne dersin?
Bir kadın size "Efendim" diyorsa, kurduğun cümleyi değiştirme şansı vermiyor bilakis aynı cümleyi bi daha kurmaya götün yiyomu ona bakıyodur.
Barcelona'ya karşı oynayan Real Zaragoza forveti bile benim kadar yalnız değildir.
"şimdi pargalı ve nigar fuckbuddy mi? demekki geleneklerimizde fuckbuddy müessesi varmış"
"sarıyerin yeni transferi nijeryalı topçu sağlık kontrolünden sonra yoğun bakıma alındı."
sekslisozluk'ten gelmiştir biraz önce:

Sen istiyor geniş omuzlu, yakışıklı, zeki, espirili erkek; verejek 15 kilo daha.

edit: amma zorunuza gitti ha. (bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
internet sitelerinde görülüp sonra da sanki kendi orjinal esprisiymiş gibi popüler olmaya çalışan kullanıcılar tarafından twittera yazılan iletilerdir.
-Sevgi neydi? +Sevgi emmekti. -Hayvansın.
- bakire olduğumu kanıtlamak için pazartesi günü notere gidip bekaretname çıkartıcam cicişler (Esra)

(bkz: esra ceyda kardeşler)
herhalde takla atmış arabalar için;

http://f1204.hizliresim.com/w/8/46ygv.jpg
Domates çorbası içerken kıtlama kaşar tekniğini kullanan bir annem var.
yarmıyor ama güzel:

görsel
'artık okuldan çok bunaldım ve sıkıldım. şeytan diyor ki git buralardan. Amerika'da güzel bir sahil kasabası, her sabah kahvemi içebileceğim bir cafe, kitaplar, çizimler..' bir arkadaşımın mütevazi twitter iletisi.
--spoiler--

geçen gün bi kızı sevişme bahanesiyle eve atıp zorla ders çalıştırdım.

--spoiler--
2012 yi ters çevirip yazdığınızda zioz oluyor.zioz maya dilinde ölüm demek.şaka lan şaka, zioz ne amk.
"i'll be burger king & you'll be mc donalds, i'll be having it my way & you'll be loving it". ehehehehe.
--spoiler--

"tüm penaltilarda ters köşeye yatan kayserispor kalecisi 'cenk gönen özel ödülü' nü aldı."

--spoiler--
Tam biyoloji çalışıyordum ovarlok makinesi ayagima geldi. sıkıyorsa şimdi gel çalış.
Fazıl Say'a yazdığı rubai için dava açılmış. örgüt lideri olduğu sanılan Ömer Hayyam'ın adresi tespit edilmeye çalışılıyor.
Bigün zengin olupta gemi alırsam adını "rahatlık" koyacam. En azından battığı zaman "rahatlık battı" derler.

Not: Çok saçma bi söz olduğunu biliyorum ama insanı gülümsetende buradaki saçmalık.
''Keşke Lüksemburglu olsaydık. O zaman ülkemizi bölmeye kimsenin gücü yetmezdi. Küçücük zaten. En fazla ayrı eve çıkardık. Cennet Lüksemburg.''

https://twitter.com/#!/no...status/190547428523520001
Sevgili ebeveynler.Taş gibi hatunları doğurup doğurup sokağa salıyosunuz sonra bizim gibi abazanlar her gördüğüne aşık oluyor.Lütfen dikkat
"Hilal Cebeci'nin 1 milyon bilmem kaç pampişleri arasında oğlumu gördüm. Allah hiç bir anaya böle bir şey göstermesin. Amin."
-60 yaş üstüne otobüsler neden indirimli? Senin fazla zamanın kalmadı, gezebildiğin kadar gez mi denmek isteniyor. Vicdansızlıktır bu. / beyinsiz adam.
güncel Önemli Başlıklar