bugün

ya şimdi bazı arkadaşlar cennette huriler var deyip duruyor ama bütün playboy yildizlerı cehennemde.
i see dert people.
bazı kızlar makyaj yapar, bazıları badana.
Higgs Bozonu'nun iyisi aslında Yozgat'ta yetişiyor ama ülkede tarımı bitirdiler işte..
Ben bebekken de çirkinmisim. Çocukken de çirkindim. Şu anda da çok çirkinim. Amina koyim yemin etmişim resmen. Ekmek kırmışlar sanki kafamda
Toplasan 3 kere akraba düğününe şehir dışına çıkmış, "Dünyada 7 milyar insan var ben seni buldum * " yazıyor. Tayland'dan check-in yapıyor sanki pezevenk.
Ee sen ofsatı bilen, Pes oynayan kız istersen, kız da dolma saran, ütü yapan erkek ister.
'kendine iyi bak tamam mı?' nedir allah aşkına? tabi ki kendime iyi bakacağım. sen yoksun diye kendimi mi vurayım? camdan mı atlayayım?
derya baykal oğlunu evlendirmiş.. maruldan çeyrek altın, eski banyo terliğinden saat, yıpranmış kazaktan kolye yapıp takmıştır kesin.
"sevgilim olacaksa zeki, kültürlü, özgüvenli, kariyerli olsun" diyorsun. e doğru da diyorsun. yalnız sen bu formülün neresinde duruyorsun?
novak djokovic öldi mü, ıssız nadal kaldı mu, federer öçin aldı mu, andy murray yırtılur.
"kurbanlarımız helal kesimdir" - dexter morgan.
biz de bilirdik 36 beden olup sulun gibi salinmasini ama ac idik yedik iskenderi, kunefeyi, biber dolmasini..
sadri şener; mesut özil fenerbahçe'li olabilir ama karadeniz kökenli bir aile'nin çocuğu olduğu için hukuken trabzonsporlu'dur itiraz edicez
kpss genel kültür, genel yetenek ve alan sınavlarının ardından tanıdık milletvekili bulma etabına geçildi...
kalou'yu başka takıma kaptıran galatasaray, caillou için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
temmuzun ortasi geldi ve ben hala 'tesadufen' bir serdar ortac sarkisi ezberleyemedim.. tehlikenin farkinda misiniz?
27356.kez kahvaltı masasına koyulan reçele yine kimse dokunmadı..
--spoiler--
şu oylama yaparken 10 saniye, aynı yazarı da 1 saatte en fazla 6 defa eksi oylama olayı olmasa sağlam yaracak iletilerdir de, amına çakıyım ki var işte.
--spoiler--
"belediye otobüsüne binip ön camdan halkımı selamlayayım dedim. hevesim kursağımda kaldı. neymiş? arkalara ilerleyinmis! orta sıralar boşmuş! rezalet!"
Haftalardır yok 2 kuruş indirim yok 4 kuruş indirim derken 12 kuruş bindirimi koymuşlar benzine, indirim kaşıkla bindirim boruyla!
--spoiler--
Kadınlar ne ister sorusunu 100 kadına soramadık, çünkü sorduğumuz ilk kadın hâlâ konuşuyor.
--spoiler--

edit: evet hâlâ konuşuyor..
genç erkeklerin olgun kadınlara, genç kızların olgun erkeklere hallenmesine; sosyolojide ''kuşak çakişmasi'' adı verilir...
az evvel 10-12 yaşında bi çocuğun profilini gördüm. galatasaray'ın yayınladığı fotoğrafa en büyük fb yazmış, profilinde tuttuğu takımlar kısmında galatasaray yazıyo, profil fotoğrafında bjk formasıyla resmi var. sonuç: şimdiki çocuklar çok gerizekalı.
"iyi bakalım:) " yani diyor ki, " Anlattığın şey acaba ne kadar sikimde:) "
güncel Önemli Başlıklar