bugün

erkek kadına tokat atarsa erkek suçludur,
kadın erkeğe tokat atarsa yine erkek suçludur diyen charles bukowski,

top musun nesin amk ...
hahaahaa koptum valaa.... TT NET.
büyük bir zevkle girilen halayda ritme ayak uyduramayan kişinin yanına denk gelmeye ''halay kırıklığına uğramak'' denir.
akşam saat satar, sabah maça çıkar. mekan eminönü, henry bienvenü henry bienvenü !!!
*
Öyle çok kazık yedim ki, gören eşeğini bana bağlıyor.
Selpak mendille başlayan bir nezle daha tuvalet kağıdıyla bitti.
bazen yaran bazen de güldürürken düşündüren facebook iletileridir.

"Memlekette her 10 gençten 3'ü dj. 2 si parti organizatörü. 2 si profesyonel fotoğrafçı. 2 si model. Kalan 1 kişide Sedat Pekerin yeğeni..."
--spoiler--

kadınlar en çok saçlarını sever, çünkü istediği zaman aldırabileceği "kırıkları" bir tek saçlarındadır...

--spoiler--
kudüsteki ağlama duvarına gidersem duvarıma '' ağlama duvarındayım xd '' yazar. ergenik hareketlerimde sınır tanımam.
"küçük suyun 3 lira olduğu mekanda boğazıma bir şey kaçsa durumu çaktırmam, köşeye çekilir sessizce ölümü beklerim"

asjkdjklas9as78d9asd
"kar yağıyooo" yazanlar her gördüğümde gülmeye başlamaya başlıyorum. bıktırdılar artık efenim.
X Kişisi: bu can bonomonun dedesi kesin nufus memurları geldiğinde yemek yiyodu ağzı doluydu söyleyememiş bonomo demiş, nüfüs memuru da o.ç. olunca böyle olmuş.

ceren döloğlu: benim dedem ne yapıyomuş o zaman lan o.ç :(

X Kişisi: sasdasdfasgfasdgfdgfd karnım ağrıdı hsahsffdasfasfasfafaada off sasafashass.

senin deden beyaz işe girmiş.
deja vu kezban'da bir dalgalanmadır: "şu çocuk ikidir bana bakıyo, ufff kesin sikmek istiyo beni"
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
-çok istedim bu gece kendimi asmak.
+ niye sen çamaşır mısın gardaş ?
- seni çok yanlış tanımışım ezgi.
+ benim adım ezgi değil eda.
- tamam işte yanlış tanımışım.
Felaket anında kadın ve çocukların önce tahliye edilmesinin sebebi koparılan çiçekler değil herhalde, aynı kafaya sahip olmaları.
-18 yaşından küçüğüm,geneleve girmek istiyorum,nasıl girerim?
-Anneme yemek getirdim dersin.
- asqmm ßna 14 $ßatta n alcqsn ??
- Türkçe eğitim seti.
deterjan reklamları ;

-omo beyazlatır.
-kosla daha da beyazlatır.
-rinso beyazdanda öte yapar.
-persil ortalığın amına koyar beyazı tanıyamazsın.
Ne güldüm, ne güldüm. Erkeklerin ön-sevişmeden anladığı; yarım saat yalvarma!
KöRebe oyNamaK qibiyDi aşK; hepimiz körDük,
ebemizi göRDüK :D
bana sana sarılma hakkı vermediler bende ayıcığa sarıldım. ayıcık sendin aşkım <3
mustafa ce ce li cala cula da camburleyli cab cub.
--spoiler--
ey yalnızlık; herkesin hayatına girip çıkıyorsun da bir benlemi düzenli ilişkin var.
--spoiler--