bugün

tersten, ben iyiyim ters giden bi şey yok yazan arkadaşım, ama niye?
bu random gülme olayını çok sevdim "jaskldjasıjamkseninklaskds" istediğime küfür ediyorum kimse farketmiyor.
bi redbull içsemde kanatlansamm...

-orkid tak.
titaniği iki kez izledim ikisinde de gemi battı insan bi önlem alır.
meteorolojiden açıklama: evden çıkarken yanınıza şemsiye, güneş gözlüğü, yağmurluk, güneş kremi, kışlık kaban, mayo alın. hava kafayı yedi.
sensiz yaşayamaz ölürmüşüm nesin sen? oksijen tüpümü?
bizler,sinek ilacı sıkan arabanın arkasından koşmuş bir nesilin fertleriyiz.
kimse bizden mantıklı bir şey yapmamızı beklemesin..bizim beyin hücrelerimiz vasıfsız.
unutma ki dünya funny,
veren allah alır cunny,
ben nasil unuturum sunny,
john bedenden çıkmayınca *
anneme fenomen olcam ben dedim, cevap olarak tavuğun g*tünden çıkandan bile menemen oluyo, sen git önce adam ol dedi.şevkimi kırdı tabi.
Sen gel milyonlarca spermin arasından birinci ol yaşadığın hayata bak.
tübitak a "pi" yi kaç alacağız diye sordum. Valla bize gelişi 3.14 ama sana 3 e bırakırız dediler..

çok güldüm sözlük buna.
Fransızlar "la" deyince kibar, türkler "la" deyince angaralı..
'çokk hasyatımmmm' tarzı iletilerdir. kendine güldürür insaları. çok hastasın madem niye facebooktasın, ilaç iç uyu be insan. yat, dinlen ama o halinle facebookta sosyal olma.

edit: eksileyenler var yani bu tarz ileti yazmışlar demek ki zamanında.
şimdi hangi sosyal güvenceye dayanarak aşık oldun deseler; bağ kurduk biz onunla diyesim var !
erkekler mi daha akıllı yoksa kadınlar mı , cevap vermek cok zor ama siz hic bacaklari guzel diye bir erkegin arkasindan kosan kadın gördünüz mü?
evde kalmış bayanlara müjde!!!hemen adını soyadını rengini ölçülerini yaz 9060a gönder, ailenin yerine turşunu biz kuralım! üstelik ilk 50ye turşu kabı bizden hediye:)
+Telefonu kapalı ulaşılamıyor. -Dur bir de ben arayayım.

sesli güldüm. insan gerçekte de yaşayınca etki başka oluyor *
--spoiler--
tıp asdfasdas xd
--spoiler--

allah ım sen bize hastalık verme ya rabbi! *
Abi telefonlar dinleniyormuş, iyi bari çok yorulmuşlardı.
abi biri löw'e söylesin gerdeğe giricez.el siki lazım
elindeki boncuklu tabancayı orjinal gibi göstermeye çalışan, gömlekli bir gencin bir resiminin altında yazan bir yazıydı bu:
-beni aldatırsan önce kendimi sonra seni vururum!*
yıldız tilbe'nin bin dereden su getirdiği halde arınamadığı eski sevgilisinin kıyafetinde, inatçı kahve lekesine rastlandı...
döner diye beklemeyin, pırasa çıkabilir, oturur kuzu kuzu yersiniz.
sen elmayı seviyorsun diye elmayı sikeyim!
dünya kadar malım fındığa karşı.