bugün

yara bandını yapıştırdıktan iki veya üç gün sonra bandı yaranın üstünden tek seferde çekip almaktır. cesaret isteyen bir hareket olup çok can yakar ve bir miktar kılı da beraberinde götürür. ben küçükken dizim yaralandığında kesinlikle kendim çıkaramazdım, korkardım. ya annem ya ablam çekerdi. ulan şimdi düşündüm de içim kötü oldu, harbiden acı veren bir işlem.
küçük çaplı ağda yapmaktır.
kıllı bir insansanız bittiniz, carrrt! ağda yapmakla eş değer sayılmasada benzerdir.
Ayak baş parmağıma yapıştırdığım bandı tek seferde çekerek acı bir deneyim kazanmıştım. Allam yok öyle bir acı yok!!
tentürdiyottan korkmayan çocuk için oyuncak.
açıkçası şahsım kıllı olduğu için göt isteyen bir eylem olduğunu söyleyebilirim. evet kıllı mbiriyseniz o saniyelik acıya katlanmak zorundasınız. bir de o yara bandını yavaş yavaş çekerseniz canınız daha çok yanıyor ya böyle de ikilemde kalıyor insan. anasını satayım ya anında çekip hemen ah diye bağıracaksın, ya da yavaş yavaş çekip vücuduna yayılan o acıyı her saniye hissedeceksin.

karar senin.
yarabantlarım, tarafımdan çekilip alınma şerefine nail olmadı hiç. çoğunlukla ıslanıp kendiliğinden çıktı ve beni yormadı.