bugün

bu nasıl bir duygudur be aşk acısı da neymiş bu acının yanında diyebilen önerme
liseli sorunsalıdır.
sadece liseli sorunsalı değildir. sabah 8 buçuktan akşam 5 buçuğa kadar ders mi olur be insafsızlar.
üniversitemin liselerle aynı gün açılması nedeniyle beni de bağlayan sorunsaldır.
evi zatı alim gibi okullar sokakta olan biri için kabus dolu bir günün başlangıcıdır.
liseli olmayan arkadaşların okul açılınca liseslilerin bir yıl boyunca internete ve sözlüğe girmeyeceğini zannediyor nedense,ilginç.
pekte umurumda olmayan gerçektir. lisede olsaydım çok umurumda olurdu, hayata küserdim ve lanet olsun diye bağırmak gelirdi içimden. ama şimdi üniversitedeyim ve sevdiğim bi bölümü okuyorum. işte bu yüzden beni pekte üzmüyor bu durum.
Yaz tatilinin ne kadar hızlı geçtiğini gösteren durumdur.
insanı hayattan soğutan olaylara ilk 10dan rahat girebilir.
okulunu liselerle aynı tarihte açıp beni liseli gibi hissettiren okulumun bana yaşattığı durumdur.
dtcf' lileri de bağlayandır. Liseyle beraber okul mu açılır amuğa koyayım. Daha 1. sınıfız zaten.
sözlükte liselilerin az buz olmadığını gösterir. biri milli eğitim bakanına sallar biri okul saatine sallar. tamam lan tamam bi siz dertlisiniz. biz okumadık anasını satayım.
liselilerle dalga geçme isteği oluşturan gerçektir.

bir liselinin karşısına geçip "şimdi okkullu olduk, sınnıfları dollldurduk ..." diye şarkı söyledikten sonra kötü adam gülüşüyle gülmek istiyorum.
Ergenleri az da olsa sözlükten uzaklaştıracak durum. Gidin de biraz nefes alalım be. Sözlük haddinden fazla ergen kokuyor.
istanbulda trafiğin anası bellenecektir.
trafiğin anasının ağlamasıyla doğrudan alakalı bir durumdur.
ayağımızın tozuyla görükleye gideceğimizin başka adıdır.
mezun olma sebebiyle üzülmediğim aksine sevindiğim olay.
Bu sene herhangi bir okulum olmadigi icin beni ilgilendirmeyen durum.
istanbulda daha çok trafik demektir.
Bugün milyonlarca öğrencinin banyo yaptığının işaretidir.
liselileri ilgilendirir.
Lise de okuyan arkadaşlar ve lise öğretmenleri ilgilendiren bir sorundur. 9 Ay sürecek olan can sıkıcı olaya mecbur oldukları için katlanacaktır. Hepsine kolay gelsin.
Yaşı ergin olanlar için pek önemli değildir.
ilk ve ortaöğretim öğrencilerini ilgilendiren beni bağlamayan durumdur. birçok öğrenci isyan ediyordur eminim. e bu tatil elbet bir gün bitecekti.