bugün

yaşı ne olursa olsun ruhu ergen kalmış insan tipidir. film izler onu bildirir, kitap okur fotoğrafını çekip atar, yemek yer onun da fotoğrafını atar ve daha her bir şeyi üşenmeden paylaşır, kendi için değil başkaları için yaşayan insandır. yakında sıçarken de fotoğrafını çekip atmalarından korkulmalıdır.
Kocişimle yorrah yeme keyfi yazan kezbanlar var. Şaşırılmayacak durumdur.
Instagram çöktüğünde yemek yesem mi yemesem mi diye düşünen insanlar var.
kendini bilmez . zeka yoksunu.
okuduğundan yediğine içtiğine kadar her şeyini yazan, fotoğrafını paylaşan insandır. iticidir, şov insanıdır.
Terbiyesizin, yüzsüzün tekidir. Ben mesela şu anda başka bir ülkede, bir otel odasında chivas'imi yudumlarken slav bir kevaşenin göğüslerine yatarken entry giriyorum. Ama tutup da bunu sözlüğe yazmiyorum. Bu arada pljeskavica da nefismis. Evet.
gerizekalı,aptal,bencil,düşüncesiz kelimelerinin topyekün birleşip vücut bulmuş halidir..
belli bir yaşı geçmiş versiyonları sizi başkasının yerine utanmak duygusuna iter.
biraz önce facebook'ta devamlı saçma saçma şeyler paylaşan bir kadın gurbetteki kocasıyla video chat keyfi tarzı bir şey paylaşmış, 5-6 resim yüklemiş. ulan resimlere bakayım dedim, ilk resmi açıp kapattıp hemen zaten - monitörün kenarı görünüyor, ekranın alt sağ köşesinde kadının küçük gorüntüsü, elinde koskoca iphone... diğer resimlere bakmaya gerek kalmadı... print screen lan print screen!