bugün

görsel
Oha lan. Bu kadar düşmeyin amk.
(bkz: the imitation game)
Darlığından anlaşılır.
Cahil hem cinslerime söyleyeyim "darlık daha belirleyicidir."

Zira bazılarının kızlık zarları esnektir. Herkeste kan gelmeyebilir. Güvenmediğiniz kişiyle evlenmeyin. Sonra suçsuz yere orospu muamelesi yapmayın.
Kandırmacanın ta kendisidir. O değilde beni derinden etkilemiş durumdur. Nası bişey lan bu.
görsel *
Edit: ulan o değilde ilk yorumu yazanın izmirli olması da ayrı bi ironi.
2. Edit: sanırım eksileyen arkadaş yorumun sahibi. Allah akıl fikir versin.
erkeklerin hakettiği şey. şahsen içimin yağları eriyor.

inşallah kız oğlan kız erkekleri kandıramazlar.
hangisine yanayim anlamadim , kizlik kizlik diye tutturana mi yoksa kizlik diye milleti kandiran kadinlara mi ?
Şöyle bir durumda mevcuttur. Bu kadar çok sikişmenin olduğu ülkede herkes bakire. Nasıl bakire ortada.
bu nedir lo ?

izmir'de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

http://www.kadinlarkulubu...imi-yaptiranlar.492034%2F
artık anlaşılıyor ki mesele kızlık zarı falan değil. mesele tamamen karşı tarafa güvenebilmek.
hemen bakirler abanmış, fanteziler için güzel aparat
Aq türk erkeklerinin bekaret takıntısının sonu bu, inşallah zamanında bakire bir kızın duygularıyla oynayıp sikip bıraktıysanız size de böyle bir kız gelir türbanlısı da kullanır biz erkekler de akıllanırız hepinizin aq bakirelik zarı hiç var olmasada rahatlasak karakter analizi yapamayan abazan erkekler hak ediyor yapın kızlar aq sinirlendim durduk yere.
Suç kızlık zarı takıntısı olan erkekteymiş.. Lan bu benim hakkım değil mi.??? Ben kimseyi sikmemişim gayette yapabilecek haldeyken yapmamışım sen ortalığa mal olmuşsun be i düşünmemişsin.. Almıyorum abi zorlamı??? Evlenmiyorum.. Beni kandırmaya ne hakkın var ya
aleni olarak salaklıktır. rusya'da kızlık zarı sağlam olup da 20'li yaşlarına kadar gelen kızlara sorunluymuş gibi davranırlar. yani eğer bir sorunu olmasaydı bu yaşına kadar kesinlikle biriyle birlikte olurdu gibi bir düşüncleri var adamların.

namus bacak arasında değildir dendiğinde bunu hala ahlaksızlık sanan bir sürü gerizekalı mevcut. ulan yıl olmuş 2015 artık kimse bir kadının vajinasına girip çıkan bir penisi umursamıyor. eğer tek ilgilendiğiniz konu buysa emin olun boş ve aptal birisiniz.

kadınların bu gibi salak durumlara düşmesinin sebebi de yine erkeklerin aptal zihniyetleridir.

bu nedir lan bu nedir bunu açıklayın amk.

http://www.kadinlarkulubu...imi-yaptiranlar.492034%2F

yazık lan bu kadınlara.
kişi, bunun ne kadar boş bir durum olduğunu evlendikten sonra çok iyi anlayacaktır. hayır! böyle bir şey başıma gelmedi. ben kız değilim ama sen kendini kandırıyorsun. çünkü amacın evlenmek yada ne olursa olsun yalan ile hayat devam etmez. çünkü adı üzerinde yalan!!
Şırıngayla penise kan sıkan var.
kadın milletinin yalancılığını gözler önüne seren gerçek. tamam işin şu boyutundan bakarsak, bakirelik konusunda ciddi bir baskı var ama bu yapılan düpedüz sahtekarlık. evleneceksiniz, aşıksınız her şey tamam iş bir tek bakireliğe mi kaldı? hadi ona kaldı diyelim, yine de açık sözlü olmak gerekir.
tencere kapak.
ilişkide bir taraf zeki olunca tuhaf oluyordu.
desteklediğim olay.
biri diğerini amı için seviyor, diğeri amıyla sevdiriyor. bence mantıklı.
kalan sağlar bizimdir.
Bunu kürt bile yapmaz mk onların da bi haysiyeti var.
herkes kız sikmek istiyo ama kız arkadaşınında bakire olmsını istiyo. bu ne boktan dedirten olaydır.
yapanlar vardır ama kime ne zararı var?

sonuçta o kız belki de bakire olmadığını dürüstçe söylese amsalak bir erkek tarafından reddedilecek.

sonuçta bekaret din gibi bir şey bu ülkede ve kadının amı kendinden önce gelir bu bir gerçek.

o yüzden hiç el değmemiş kadına tüccar mantığıyla bakanlar olduğundan en azından ucuza kapatmamış olurum evliliği düşüncesi var.

yani her şey kendini dengeler gibi gözüküyor. ayrıca maneviyat maneviyat diye dolaşan dindarların söz konusu am olunca bizden daha koyu maddeci kesilmeleri ayrıca ikiyüzlülüğünü gösterir.

bir kadın bin kişiyi sevsin ama vajinasına penis girmesin.

çok duygusal bir bakış oldu bu.
Öyle göte böyle yarrak beyler.
O değilde erkekler cidden çok salak.
arz ve talep ilişkisi sonucu piyasaya sunulan maldır.

sonucta bir kırmızı lekeye kanabiliyorsan, domates suyuna neden kanmayasın.
bakalım daha neleri çıkacak.
Erkekler kızlarda bu kadar baskı kurarsa, kızlarda bu yöntemle kendilerini kurtarır. O yüzden düzgünce sevin.

Onaylamıyorum. Bu tamamen şerefsizlik. Ama bekareti sürekli dert eden örümcek beyinlilere oh olsun.
Türk erkeğine müstehaktır.
Bakire o bakire.