bugün

Her ne kadar sevilmeyen bir özellik olsa da onlar tercih ediliyor ne yazık ki.
özetlersek yavşaktırlar.
(bkz: böyle yavşak gibin ibne gibin bişey)
benim yavşak ev arkadaşım.

yanında kız oldumu göt bi tarafa baş tarafa.
Uzak durulması gereken kişiliği oturmamış bir tiptir.
Yanındaki diğer erkekleri gömen tipler vardır ki onlara tahammül edemem. Çocuk hal değiştiriyor bildiğin amk. Kız gidince de yine yaranmaya çalışıyor ya işte o zaman siktiri çekiyoruz amına kodumun dansözü.
Meriç olmaktan öteye gidemeyecek erkektir.
kişiliksizdir.
(bkz: #17586183)
Bazilari yanlarinda ki erkek arkadaslari uzerinden prim yapmak icin onla dalga gecer ve onu kucuk dusurur. Ardindan kizlarla beraber guler. Biz buna karaktersizlik diyoruz.
Sözlük erkeklerinin çoğu. Amsalak köpekler her yorumda kendini belli eder.
benim bu. moralim yerine gelir.

sessiz sakin somurtkanımdır normalde. ağzım laf yapmaz. ama ortama kız gelince bana da hayat enerjisi gelmiş gibi olur.
kıza sarkmıyorum. özel ilgili davranmıyorum. sadece muhabbetin bana düşen payında daha istekli konuşuyorum. kendimi göstermek istiyorum.

yavşak mıyım sizce?
Bu eğer yanında kız varken küfür etmemekse güzeldir. Ama karakteri değişiyorsa aklıma bu kişi için bir küfür geliyor.
zamanında bu duruma cok maruz kaldıgı için amkapısının bu yolla acılacagını düşünen eziğin tekidir. kızlarla ancak çay içebilir ilerisine gidebileceğini düşünmüyorum.
kişiye göre kişiliğe bürünen erkektir.

bir zamanlar kahve işleten bir tanıdık, üniversitede cafede otururken yanımıza geldi. merhaba-merhabadan sonra yanımızdaki kızlardan birisi o can alıcı soruyu sordu;
-ne iş yapıyorsunuz?
işte muhteşem cevap;
-kıraathane işletiyorum.
Erkeklerin tümü. Bir tane bile olduğu gibi davranan görmedim ben lan.
kişilik değildir o, kişilik olsa duramazsın.
en nefret ettiğim insan modelidir. öyle bir hale bürünür ki karşısındaki kıza-kadına kendisi söyleyene kadar çükünün olmadığını farketmediğini bile söyler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar