bugün

amaçsız, anlamsız ve bir o kadar da abes davranış. asla anlayamayacağım sizi ey sorunlu insanlar. niye bu çabalar? nedendir bu bitmek tükenmek bilmeyen kendini kanıtlama, ben bişey yaptım ve bunu sergiliyorum davranışları.

ya hayatta önemli olan tek, yegane ve değişilmez olan şey diğer insanların gözündeki statün mü? niye bilerek “kfaam çook gzüell, yşaısn 2011” yazıyosun facebook durumuna? makyak mısın? deli misin? ne misin? niye bize “ben çok çılgınca eğlendim, içtim, koptum, cıptıscıptıs!” demeye çalışıyosun? banane lan!

halbuki sen değil misin aynı dakika arkadaşının durumuna gayet düzgün bir biçimde “nerelerdeydin bu gece? gelicem dedin gelmedin zaten bizle.” yazan şahsiyet. ulan eğlenemeyen insanları kıskandırmaya çalışırken, sıçarken yakalanmış insan durumuna düştün, şimdi utanmalısın.

aklıma eski sevgilim geldi. o da böyle yapardı. kavga edip küstüğümüzde facebook profiline mutlu olduğunu belirten yazılar girerdi. ilk zamanlar yemiştim ama bu yazılar ben online iken makineli tüfek gibi, ardı ardına gelince durumu çakozladım tabi. çakaaaaal! aklı sıra “sensiz de mutlu olabiliyorum. bokumu ye, tamam mı?” havası yaratmaya çalışıyo.

valla bırakın bu işleri dostlarım. eminim aramızda da dün gece bunu yapan insanlar var. yoksa eminim arkadaşlarınız var. bu insanlar aramızda, biz sokakta yürürken yanımızdan geçen tehlikenin farkında değiliz. oysaki biz sizi olduğunuz gibi seviyoruz. değil mi arkadaşlar? neyse…

“kfaam çook gsüell, yzamıyorum enrtymi btirirmk zrundyaım, bye.”
terkedilmişten eski sevgliye cekilen numara. bildigin gururunu ayaklar altina alıp ustunde zıplamak. 'sensiz öluyorum geri dön bak sen olmayinca ne hallere dusuyorum' sonrasinda kiza köpek olunur o da her firsatta köpek çeker zaten.
gerek yok yegen böle şeylere gel ben seni mektebe götüreyim...