bugün

yandaş medyanın aynen fetö medyası gibi aşağılık, sahte delilci, montajcı ve de müfteri olmasıdır.

şu "takvim" adlı paçavranın yediği boka bakın:

http://odatv.com/yine-mon...-yaptilar-0810161200.html

böyle yapa yapa hain fetö'yü mağdur durumuna düşürecekler! zamanında da fetö ile el ele namuslu, vatansever askerlerimize oynamışlardı bu oyunları...

peki bunlar niye böyleler? tamam, bir güruha veya kişiye düşman olabilirsin -ki bunlar söz konusu şahsa yağ çekerken, ben hem o şahsa, hem de alayına düşmandım- ama aleyhinde sahte delil hazırlamak?

şu başlığımı (bkz: maide 8 ve enam 129 kurandan çıkarılsın) eksileyenlerin ta geçmişlerini...

ulan itler, siz inandığınızı iddia ettiğiniz kitaptaki bu ayetleri yok sayarken sorun olmuyor da ben "kuran'dan çıkarılsın" deyince mi problem oluyor? onca anlattığım halde iki dakika düşünmüyorsunuz "ne demek istiyor?" diye... böyle mi müslüman olunur? hiç utanmıyor musunuz?... tüh, rezil ferisiler! lan şu türbana gösterdiğiniz hassasiyetin binde birini göstermediniz şu ayetlere!

akp hiç şüphesiz ki en iğrencinden bir ahlaksızlık batağıdır.
he dimi biz gidip fetönün medyası için götümüzü yırttık ulan düne kadar fetönün medya organları kapanmasın diye önüne yatan chpli milletvekilleriydi kapayın cenenizi konuştukça batıyorsunuz. hatta hala kılıçdaroğlu niye o gazete ve televizyonlar kapatılıyor diyor angutluk bitmiyorki chpde.