bugün

sigarayı söndürmek yerine kolaya kaçma yöntemidir. tehlikeli sonuçlar doğurur. elinizde su dolu kova dolaşırsınız apartman çevresinde. büyük salaklıktır aman diyim.
kaçak gizli sigara içenler için kurtuluş yöntemidir. ha aşağıda neyin üstüne düşer bilinmez. birinin saçı olabilir, alt katın çamaşırları olabilir. *
dağdan indim şehre hareketidir.
yaklaşık 6 yıl önce abimin yaptığı olay.. okuldan gelirken abim odamın camından aşağı izmariti atmış ama kulağımın dibinden düştü izmarit.. yukarı çıktım saydırıyorum ''ya ibnenin biri camdan izmarit attı az daha kafama geliyodu'' vsvs. neyse sonra abimin yavşak yavşak gülüşünden anladım, o atmış.. birde '' bilmiyodum senin geldiğini öyle attım'' diyor.. lan ben gelmesem bile atman mı gerekir onu ordan?!
duyarsızlıktır.
Aslında gizli bir kanıt saklama olayıdır. sigaradan ağız kokusu giderme sorunu dısında . . .
birgün o sigara yerine kendisinin aşşağı atılması muhtemel hadisedir. tabiki üst katlarda oturmak kaidesiyle.
abartılmaması gerekir zira sokaktayken yere attıgız izmaritten farkı yoktur. Birinin kafasını tutturabilmekte ayrı bir beceri ister. tebrik edilesidir.