bugün

hastayken bir çay ya da çorba getiren olmadığı zaman.
gelen kutusundaki ilk 10 mesajın kullanılan operatörden olduğunun farkedildiği andır.
hani hemen her gün kampanya mesajları gönderiyolar ya bu ibneler hah işte onlardan mesaj kutunda 10-15 tane ardarda varsa sen de yalnızsın bebeğim.
Tek başına akşam yemeği yendiği andır.
bayramda herkes evine gidip sen yurtta kaldığın zaman çokta güzel anlıyorsun.
şu an yalnızlık buram buram anlaşılıyor.
yatağa girdiğinizde sağ kolunuzun üstünde her zaman ki güzel yüzün yerini yastığa bırakması.
Dolaptan çıkarılan buz gibi yemeğin sabah ezanından önce, gece uzun bir mesaiden sonra yenmesi ve tekrar mesaiye dönülmesi.
evde 5 kişiyken 4ünün odaya çekildiği andır...
dinlediğin her şarkı geçmişteki kişileri anımsatıyorsa yalnızlığın dibine vurmuşsun demektir.
gece size uyu diye baskı yapan birinin olmadığını fark ettiğiniz an.
biri bana uyu desin istiyorum sözlük, uyu artık yat diye ısrar etsin istiyorum.

çok mu şey istiyorum ben ya?
bir artist, şarkı, dizi sormaya arayacak can bulunamadığı andır.
ses tonunun bazen kısıldığını hissetmektir, kimseyle konuşmadığını da o anda anlamaktır.
kuzenin "bi siktir git ya sinirime basma" sevgilinin de "senin için ne yapabilirim" dediği andır ve bu an iki söylemi aynı ana denk getiriyordur.
duşa girildiğinde kapı kapatma gereği duymuyorsanız yalnızsınızdır.
sağ elinin ve sağ pazunun, sola göre büyük olduğunu farkettiğin zaman yalnızsındır arkadaşım.
(#15875952)
eve geldiğinde kimsenin yanında olmadğı anlardır.
bu sayfayı yeniden yükle sekmesine 2 saniyede 1 tıklamak.
işte o anlardan bir tanesi; ( #15876990 )
gecenin 4'ünde evi, arabayı,parayı,pulu, aileyi bırakıp sadece çıkmak, kaçmak istediğin zamanda gidecek bir tek kapının bile olmadığı andır.(tecrübe ile sabittir)
kandillerde bile telefonunuza mesaj gelmediği andır.
Gerçekten, ciddi ciddi iyi olduğunuz anlarda herkesin size ‘’Neyin var?’’ diye sorması…
evdeki sivrisineğin dönüp dolaşıp herzaman sadece sizi bulabildiği anlardır.
taşınmadan önce, evini tek başına topladığın andır.
sapa kanalların evde kalmış dandik dizilerini izlerken ve doğum gününü sadece bankalar kutlarken.
güncel Önemli Başlıklar