bugün

youtubedaki burhan altıntop videoları.
Mango ile harmanlanmamış salt ananas suyu eşliğinde yakılan sigara ve alt fonda çalan post-rock playlisti.
Uyumak..
bir başka yalnız insan.
Yalnızlığjn kendisi bile bence fazlasıyla iyi.
daha fazla yalnız kalmak. kendine zaman ayırıp yeni kararlar vermek.
Yalnızlığa en iyi gelen şey yıldızlı gecelerdir, şarap eşliğinde. Eski bol bordo bir tişört, iki kişilik battaniyenin yarısı ve ısırılmış bir kurabiye ile birlikte.
görsel
Kedi... mükemmel canlılar...
sanat !

çizmek, okumak, yazmak, çalmak, dinlemek.. esasında üretmek daha doğru bir kelime olur fakat bu yaratıcı bir üretim şekli. kişiyi yalnızlıktan sıyırmakla birlikte, sunulduğu takdirde onu gören gözleri de kalabalık kılar.
bir muzik ve bi kahve gerisi terapi olur.
Uyumak.

Yeter arkadas sıkıldım yalnizliktan yeteer.
youtubedaki bir demet tiyatro videoları. yoksa pazar akşamı bütün arkadaşlar tatilde ve iatanbuldayken, doğu bayazıtta otel odasında zaman nasıl geçer...
youtubedaki burhan altıntop ve şesu videoları.
Yalnızlık zaten iyidir.
Kedi. Aklıma başka da 1 şey gelmiyor. ilerde 9 tane kedisi olan 1 teyze olacağım. Biliyorum.
Sigara, alkol ve müzik.
Ama ilk ikisini tavsiye etmem. Onun için yalnız kalmamaya çalışın.
(bkz: müzik)
kendini kabullenmek, yalnızlığı kabullenmek sadece kabullenmek de değil barışmak hatta sevmek.
kendimin yerine bir başkası olarak kendimi koyuyorum; bir başkası olan kendim belki benim başardıklarımı başaramazdı diyorum. hep özeleştiri mi yapacağız? buna da psikolojide "özempati" diyoruz, isteyen şizofreni de diyebilir ama kamon bu kadar acımasız olmayın.

kendimi ve noktalı virgülü seviyorum artık.
yalnızlığa iyi gelen bir diğer yalnızlıktır.
Kedi evet.