bugün

yalnızlık bence insanın kendi kuruntusudur. önce yanında olmasını istediğin şeyi şeçmelisin bakın kişi demiyorum şey diyorum çünkü yalnızlığınızı yok edebilecek onlarca şey var ha ben insani yalnızlıktan bahsediyorum diyorsanız çokta takmayın çünkü kişiler var oldukları kadar yoklar aslında.
bazen huzurdur.
Emre aydın

Dayan yalnızlığım

şarkısını hatırlattı bana bi an...
Neredeyse her ilişkinin çıkarlar üzerine kurulduğu bir dünyada kaçış noktasıdır.
eve misafir gelir mutfaktan hep tek kişilik servis gelir salona. sonra evde insan olduğu fark edilip bir servis daha getirilir. hep mi aynı şey olur lan?
Bazen gerçekten çok ihtiyacım oluyor yalnız kalmaya. Yalnız kalmayı sevmeyen insanları anlamıyorum mis gibi kafanı dinlemek varken, kafanda bin tane şeyi kendi başına çözebilme şansın varken ne diye milletin tribini çekeyim. En büyük ihtiyaçlarımdan biridir, kendimi dinleme imkanını verir.
Yalnızlık diye bir şey yoktur. Yanınızda fiziksel olarak insanlar olmasa bile kendiniz kendinizlesinizdir yani soyut olarak asla yalnız olamazsınız.
Evinin kapisini disardan hep anahtarla açmandır.
Kişinin kendisine ait olan bir tercihtir. Seçimdir yani. Bunu seçip sonrasında mızmızlanmak ise çocukluktur. Her tercihin bir sonucu elbette olacak.
Tadını çıkartmayı bildiğinizde çok keyifli bir şey. Kendinizi dinleyip kendinizle hesaplaşabilmeniz için, neyi, kimi istediğinizi anlamak için, nelere kimlere tahammülünüz olduğunu olmadığını anlamak için önemli bir zamandır yalnız kalınan zaman ve yalnızlık.
Unutmamak lazım yalnızlık istenildiği anda bitirilebilecek olan bir şey.
Kimilerinin yaşam biçimidir, kasıtlı olarak vazgeçmedikleri tek olma halidir.
Sayesinde bir sürü film ve dizi izleyebildiğim, kitapları sindire sindire okuyabildiğim durum.
hissedildiğinin arkasından giderilmesi için elini telefona uzattığında arayacak kimsenin olmadığını farkettiren acı bir duygudur. Hem giderilebilse zaten yalnızlık olmazdı.
Biliyorum Bu başlığı görünce içiniz daralıyor. Benim de öyle. ama içimi boşaltmak, sizi boş işlerim ile boğmak istiyorum. Sonra aklıma 170 üstü, sarışın bir bağyan olmadığınız aklıma geliyor ve tüm hevesim kaçıyor. Evet
bir kere alışınca vazgeçemediğim yaşam formudur.
özdemir asafın da dediği gibi
kendimle gölgem, tek iken iki oldum.
yalnızlık, yalın heceler bütünü. teklik içinde insanı anaforuna alıp kaybedecek koca bir kaos.
yalnızlık, bir sahil kasabasında mutlu tam mutlu olacakken yavrusunu kartal kaçıran fatma girik çaresizliği.
yalnızlık, şuram acıyor dostlar... biçare, naif, ölüme yüz turmuş...
ve yalnızlık amınakoyim sayın seyirciler, en mutlu olduğumuzda bile kuyruk sokumumuzdan ensemize bir fısıltı.

görsel
kitabını yazdığım şey.
karadelik gibi bu mübarek şey.
bi çevresine temas ettinmi dibine kadar çekiyor.
insanı sarmaşık gibi saran ve vücuduna, hayatına musallat olan hissiyattır. şu aralar pek haşır neşirim kendisiyle.
görsel
Çok Yanlış anlaşılan bir şeydir.
Böyle olan kızlar hala asosYal erkeklere vermediği içindir.
Kafa dinlemek rahatlamak lazım bazen yalnız kalmak en iyisi gereksiz insanların kalabalığından daha faydalı.
yalnızlığı nickim olarak koymuşum , onun ta kendisiyim demek bu. anlatmaya gerek var mı ?
hiç kimsenin aklına sizin gelmeyişinizdir yalnızlık.kimse sizi merak etmez, aramaz, sormaz ve sizin elinizden bir şey gelmez.Bu durum böyle devam edip gider.
Sessizlik koskocaman bi sessizlik.
bir duyguyu kimseyle paylaşamama.