bugün

sevgilisi tarafından aldatılmış, terkedilmiş biri tarafından * onuyu ve bunuyu ve de kendini kandırmak için ona buna söylenen cümle.
yalnız kalma hissini kaldıramayanların bir savunma mekanizması sonucunda soylediği aslı olmayan bir soylemdir.
yalnızlık kaatlanılamaz bir duygudur.
yalnızlık, bi noktadan sonra insanı sıkan geçici özgürlüktür.
(bkz: #6894462)
insan ruhu için yalnızlık vücut için açlık gibidir. iyi gelir ve arındırır, fakat fazlası zarardır.
Özgürlük en büyük yalnızlıktır.
kesinlikle doğrudur.
Ama ne kadar özgür olmak istediğinle alakalı bir durumdur.
sınırlı zamanlı özgürlüktür.
Yalnız mıyım? hayır değilim, olacağımı sanmıyorum. belki sen olmayacaksın yanımda fakat hayalin olacak gözlerimin önünde biliyorum.
mantıklı ve kişiden kişiye değişebilitesi olan önerme. ha bana göre doğrudur.
(bkz: tüm umutları kaybetmek özgürlüktür)
yalnızlık gerçektende en büyük özgürlüktür ama aklında kimsenin olmaması gerekir eğer kafanda yanında olmasını istediğin insan varsa için içini yer yalnızlık sadece bir hüzün ve özlemin olduğu bir karışıklıktan başka bişey olmaz
yalnızlık allaha mahsus değildir. insanı yalnız kalmaktan mahrum eden bir tanrıya kim inanabilir?
Yanlış olduğunu varsaydığım önermedir. Özgürlüğün bi bedeli mi vardır varsa da bu yalnız kalmak mıdır ?
kendinden başkasını düşünmenin gerekmemesi, sorumluluk almamak açısından yalnızlık özgürlüktür en büyüğünden düşüncesinin sözlere yansıması.
doğru önermedir. ama adı yanlıştır.
özgürlüğün bahsedilen bedeli; yalnız kalarak başlanan, bencillikle son bulan bir süreçtir.
yalnızlıktan kasıt bir aşk değildir. aşk yaşayarak ta yüksek oranda özgür olabilirsiniz.
ama asıl mevzu; kimseyi düşünmek zorunda olmamaktır yapacağınız hamlelerde.
tecrübeyle sabittir.
kısır döngüsünü tamamlayamayacak sözdür. into the wild'ı izleyip izleyip etkileniyorsunuz. öyle bir dünya yok gençler. hadi gidin diplomanızı yırtın, çıkın dağa. yemedi değil mi dötünüz.
Yalnızlık, güzeldir. Güdüleyecek, emir altında bırakacak birilerinin olmaması: istenildiğinde sorumsuzca davranmak, istenildiğinde deliler gibi eğlenmek vs. Bir birey olabilmek her daim güzeldir.
kim demişse hiç yalnız kalmamış demektir. sıkıcılığa esir olduktan sonra özgürlük bunun neresinde?
eğer dozundaysa özgürlüktür. Akşama kadar yalnızlıktan evde doom dinlemek pek özgürlük değildir, insanı kısıtlar.
güncel Önemli Başlıklar