bugün

hatta bir de üstüne muhabbeti özür dileyerek bitirmek desem.
karşındakinin seni salak yerine koyup bir şey olmamış gibi davranması durumu, ağzını burnunu kırıcan, anca ondan onlar.
psikopata baglamaniza neden olan durumdur. hatta kendinizden suphe edersiniz manyadim mi diye, o derece
bayanların marifetidir. erkekler için sorun yoktur ama sağolsun bazı bayanlarımız asla ve asla kabul etmezler haksız olduklarını ve üstüne kendilerini haklı çıkarırlar. bir de özür dilersiniz sonunda.
Geçen yaz yaşadığım bir durumdu. iki ayrı insana itiraf ettirmeye çalıştım ama başaramadım. Bildiklerini biliyorum. biri birine konu hakkında mesaj atmış bende o mesajı telefonunu karıştırırken okudum. Konu benimle ilgiliydi. Söylemek istemedim okudum diye. Yemin ettiler lan sözlük. Kuran çarpsın falan dedi ikiside. Hayır bir an ben kendi gördüğüm gözlerimden şüphe duydum da fotorafını çekmiştim telefondaki mesajı. O konu öyle kaldı. ikiside itiraf etmedi. Bilmiyoruz dediler. Sonra ikisinede asla güvenmedim üstelik yakınım dediğim insanlardı. Bana yemin ettikten sonra ben o fotoragrafı göstersem kaç yazar yani..
hayatta babana bile güvenmemen gerektiğini öğreten bir hayat tecrübesidir. daha bunun gibi nelerle karşılacaksın du bakalım.
Çok da umursamamak gereken durumdur bazen itirafa, duymaya gerek yoktur kendi bildiğin, hissettiğin yeterlidir.
kadınlara yaptıramazsın.