bugün

son günlerde fairytale adlı şarkısıyla eurovision'u kazanan sempatik arkadaşın başına gelen durumdur. ne kadar entry varsa başlığının altında hemen hepsinde bir gaylik bir oğlanlık söz konusudur. tabi bunda sevgili eurovizyon sunucusu bülent amcamızın da katkısı büyüktür şüphesiz ama.. ama...

(bkz: alexander rybak)
(bkz: bu dahil tüm genellemeler yanlıştır)
türk erkeklerinde görülen genetik bir hastalıktır. bilimsel adı çekemius kıskanius'tur.
gayliğin bok olduğunu iddia etmektir. kaldı ki alexander totoşu gay may değildir o ayrı.
çekememezlikten ileri gelir. bahsi geçen arkadaşın yüzüne biraz dikkatli bakan insan, hem son derece sempatik olduğunu, hem de gayet hoş bir yüze sahip taş gibi bir eleman olduğunu görecektir.

zincirlemedir bir de bu, alexander'i savunanlar da gay damgası yerler.
- ayy bu aleksandır ne kadar tatlı yaaa..
+ sen bir de onun erkek arkadaşını gör.
Her sene birkaç yakışıklı erkeğe denk gelen boklardır bu atılan boklar. Ayrıca erkeğin ünlü olması gerekmez. Arkadaşlar arasında da olur.
+mervee alican çok yakışık değil mie?
-evet hayatım ya gözleri çok güzel!!
*hangi alican lan şu bizim sınıftaki mi?
+eveat.
*gay lan o ahahaha ona mı yakışıklı diyosunuz ahaha!
-saçmalama be.
bu bok atılan erkeğin kız arkadaşının, karısının ve sevdiği insanların dışında kimseyi ilgilendirmeyen davranış. adam gay olsa bize ne olmasa bize ne değil mi ama. gay olmasa türkiye'ye gelip benimle mi evlenecek sanki? ahaha.
yurdum insaninin yafta gücünün gelişmiş olmasi.
(bkz: seni seçtim yaftaus)
Alexander Rybak gibi şirin ve sempatik insancıklara atılan en büyük iftiradır.Çoğunlukla kıskançlık alametidir.
genelde kendi hem cinsleri tarafından atılır bu bok. kızlarsa bu tipleri gördüklerinde şu tepkiyi veririler sıklıkla, yirim yirim. *
alexander rybak için şiddetle devam eden durum. şiddetle bakınız,
(bkz: alexander rybak)
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş)
(bkz: bebek yüzlü erkeklerin efemine olduğu gerçeği)
hatunların yakışıklı dediği tüm erkeklere, erkeklerin attığı *tur.
neredeyse bütün kiskanc erkeklerin yaptigi olaydir.

(bkz: kıskançlıktan kudurmak)
Hemcinsinin niteliklerini kıskanan , kadınların ona bakış açısına anlam veremeyen ama bir o kadarda yerinde olmak isteyen erkeklerin bir tür çamur atma taktiğidir . Bunu duyan kadın ;
- Hadi ya o da mı ?
- Yok canım , siz zaten her yakışıklı erkeğe gay boku atıyorsunuz birde sıvıyorsunuz !
- inanamıyorum , zaten benimle ilgilenmemesinden anlamıştım birşeyler olduğunu

gibi cümleler ile duruma karşı tepkisini belli eder . Tabi akıllıysa sen nereden biliyorspun yada nasıl bu kadar emin olabiliyorsun sorularını iddia makamına yöneltir .
" Bir ara kenan imirzalıoğlu için çıkan söz "
- la adam gaymış magazin kanalında kendi açıklamış gibi yalanlar.
tüm norveç halkı gay o zaman...
genelinde bi ibnelik oluyor.
E zaten öyle biri gaydir yani.
el turko el clasico. cehennemde bile türklerin kazanının başında iblis beklemez. biz birimizi çok güzel batırırız. (bkz: türk klasikleri)
klasik türk öküzü (krosu) davranışıdır. muhattap olmadan uzaklaşabilirsiniz. rahat olun.
uzanılamayan ciğere mundar denmesi hadisesidir.
ferhat güzel'e atılmadığı için anında çürütülen tezdir.

adam hem yakışıklı hem sempatik aq niye ona gay denmiyor?
ateş olmayan yerden duman tütmez.