bugün

evden dışarı çıkmıyordur. dolayısıyla yalnızlığa mahkum erkektir.
kendini yakışıklı görerek doğru hareket ediyordur ancak güzelliğinde göreceli olduğunu unutmaması hayrına olur.
yalnızlığı seçmiş olan erkektir. kendi öyle olmak istemiştir. başka hiç bir sebep yoktur.
sikicem şimdi belasını az kalmıştır.
Güzel olup yalnız olan kızla aynı kaderi paylaşan erkektir.
yakışıklı olduğunu sanıp yalnız olan erkektir.
kendine layık birini bi türlü bulamayan erkektir. kızlar onu gözünde büyütüp denemez bile bu yüzden yalnızdır.
an itibarıyla genç kızların yedek sevgilisi olmaktadır. (bkz: mıho)
yalnızlık onun için yaşam tarzı olmuştur. belki de hiçbir zaman biriyle olmayı öğrenememiş, becerememiştir.
Gece gündüz çalışan erkek modelidir. işlerden kalan zamanda en cok sozluk sitelerine girmeye fırsat bulur.
mühendistir, bölümünde fazla kız yoktur.** haliyle ortamı da yoktur. haliyle yeni birileri ile tanıştıran da yoktur. üzülme sen, sabreden derviş muradına ermiş. *
ya tipsiz kızlar buna yazıyordur yalnızdır ya güzel olup gözü dışarda olan kızlar buna yazıyordur yalnızdır ya da sevdiği insandan yüz bulamamış demek ki yakışıklı değilim lan ben triplerine girmiştir gönül işlerinden vazgeçmiştir yalnızdır ya da yakışıklı değildir.*
bkz:(aaaa beni yazmışlar)
egoist itler nasıl da "aha da ben" "anaa valla ben" diye zırvalamışınız...

oğlum türkiyede yakışıklı adam kızsız kalmaz. her an 10 tane aptal yazıyordur ona. he onun aklı başındaysa gider o 10 kişinin dışında düzgün bir kız bulur, zaten yakışıklılığın açamayacağı kapı da yoktur.

bu eli sikindeler de gelmiş "yahışıhlıyım da sozlukte tahılmaktan gız bulamıyom" de get olm, önce bazı şeyleri kabullenmeyi öğren.

(mühendisler konu dışı, onları anlayabiliyorum)
(bkz: inanamıyorum kendimi teşhir edeceğim)