bugün

Bunu mu demek istediniz: Rock is my life Style.
Yaz benide.

Hep olgunluktan reddettim teklifleri.
(bkz: rüyasında kendini yakışıklı gören yazarlar listesi)
1-)Çok seçicidir, herkesi kolay beğenmez. O yüzden vasat ustu kızlarla çıkmak yerine yalnızlığı tercih eder.
2-) seviştiği birileri vardır ve iki kişilik bir aşk yaşamak istemiyordur, halinden memnundur.
3-)karakterden kaynaklı zaafları olabilir. Boş biridir, ozguven problemi olabilir vs.
sümsük olabilir, olmayadabilir. ama genelde olur. karsisindaki kizla ne konusacagini falan bilmez bu tipler :/
sevgilim yok ama yakışıklı olmadığım içinde bu statüde yer alamadığım için ben değilim.
Belki de doğru kızı arıyordur. Aşık olmadan sevgili olmak istemiyordur.
Benimdir. Gelene caps verilecek.
Zamanında kızın tekinden pis bir darbe yiyip başkasına güvenemeyen erkek de olabilir.
Aynı acıları yasamayacagi ne malum.
aynaya baktığımda her gün gördüğüm profil.
iHTiMALLER; Yalnızlıktan hoşlanıyordur. Yalnızlığın ona cool bir hava kattığını düşünüyordur. ilişkilerden insanlardan çabuk sıkılıyordur. Kızların peşinden koşmasını flört etmeyi seviyordur. Ne kadından ne de erkeklerden hoşlanmıyordur.
beni tanımlayan erkektir. kimseyi beğenmiyorum ne yapayım.
Belki de düşündüğü kadar yakışıklı değildir.
Kaptandır.
Bağımlıdır.istenci belirdiğinde de ona gidecek hüviyette değildir artık: herkesin pratiği gibi, üzülerek öğrenecek, hepimiz nevrotiğiz.
kime göre neye göre ayrıca tip önemli değil önemli olan anlaşmak, uyumlu olabilmek! kabul edip ergen style modundan çıkalım bi artık!!
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
ulen ne boktan bir durumdur.
eski sevgilim.
Gay dir. Gay lerin tek kriterinin yakışıklılık olmadıgının kanıtıdır.

olaya herkesten farklı bir bakış açısı ile yaklaştım, kendi gibi düşünmedim diye hakarete maruz kalacağımı sanmıyorum. Troll ler ayar vermeye de çalışıyor amanın da Amanın* + kasmak için "yakışıklı değilim ama ben de sevdiğimle sevgili olurum" klişesini çok duyduk.
(bkz: buyrun benim)
benim bu gayde değilim sadece biraz utangacim.
edit: özgüvenli erkeklere çakayim.
Yakışıklı olup ta sevgilisi olmayan erkek, nasıl gay oluyor, sizin beyninizin suyu azalmış galiba?
Gay olanlara lafım yok o farklı bir durum.
Arkadaş! sevgilim yok, birilerini elbette sevmek ve onunla bir gelecek hayal etmek isterim ama yok maalesef. Kısmet bu işler anlıyor musun ergen kardeş ?
var mıdır bundan yardımseveri, fedakarı? adam ne güzel tüm hatunlara şans vermiş. öpün. başınıza koymasanız da olur. -baş derken ehem- devamı gelir zaten.
Bağlanmak istemeyen erkektir
(bkz: hayatımın boku)