bugün

işine geleni görmeyen, işine gelmeyeni gören kızdır. bu kadar yüzeysel olduğu allah belasını versindir. arkadaşlık falan hikaye bildiğin yüzeyselsin işte dana.
edit: bilmiyorum bayağı eski entry hatırlamıyorum bile ne kafayla girmişim.. @4 haklı beyler dağılın . yeni gördüm hakkını vermek lazım.
etrafındaki tehlikenin farkında olan kızdır. yakışıklı erkek birde zekiyse başına geleceği bildiğinden ya direkt sevgilisi olmaya çalışır yada uzak durur kafasını hiç bulandırmaz.
her gün erkeğin peşinde fırıldak gibi dönen kızdır. *
kızların erkekleri asla arkadaş olarak göremeyeceğinin kanıtıdır. ayrıca kızların sadece dış görünüşe bakarak karar verdiklerinin de kanıtıdır. akıl aramazlar çünkü büyük ihtimalle kendilerinde de yoktur.

tipsiz erkeğe verilen cevap: ben sana o gözle bakmıyorum. arkadaş olarak görüyorum seni.*
2 gün sonra yakışıklı elemana verilen cevap: ayyyyyhhhh! aşkitooooom beniiiiiim!

ondan sonra çocuk katil olunca katil oldu diyolar.

notumsu: test edilmiş onaylanmıştır. eksi versen ne yazar bacım!
kimisi bununla da kalmaz, tipsiz erkeğe ben ilişkiye hazır değilim, yakışıklıya da hayatım boyunca senin gibi birini beklemiştim der.*

sevgilisi olup da yanındaki yakışıklı erkekleri arkadaş olarak göremeyen kızlar da var diyerek kendimizi avutuyoruz.*
göremiyordur. kahretsindir.
bir insanlık kusurudur.
-seni arkadaş olarak göremiyorum kayhan
-burdayım necla
-ya üff göremiyorum
-sesime gel..
"hangi erkek kızları arkadaş olarak görebilir ki?" diye sorulası düşüncedir.
hormonları normal çalışıyordur.

(bkz: ateşle barut yanyana durmaz)
inşaallah sağır değildir .

belki bu yolla iletişim kurulabilir.
adam yakışıklı olduğu için yedekleme mekanizması çalışmayan kızdır.