bugün

Aramizda olabilirler.
Kimse farketmez ama evinizin içinde yaşarlar. Evet.
Evinizde yaşarlar. Evet.
bi gidin zaten cinlerim tepemde.
Yörük gibidir bunlar. Gezer dururlar. Küçükbaş hayvan ile uğraşırlar. Çin keçi beslerler.
evde en çok bulunma ihtimalleri olan yer tuvallettir. elinize telefonu, gazeteyi vs alıp klozete kurulup keyif yaparken bu gerçeği bir daha düşünün dedim zira sizin için tuvalet olan yer onlar için yemek odasıdır.
Evlerde yaşarlar. Koridorlarda geceleri gezerler. Evet.
Yav he he .

Gördünmü yemek yerken evde gezerkende bilmiş bilmiş yazıyonuz ?
götten uydurma kabile.
sadece ismi filmde geçer.
Wifi yavaşlamasına sebep olurlar.
Oyun indiriyor amcıklar.
görsel
Bunun cinsini bilen varmı ?
şu olayı hiçbir zaman anlayamadım arkadaş. ev benim değil mi? benim. onları görüyor muyum? hayır. yani aynı boyutta mıyız? yine hayır. bu durumda bana fiziksel zarar veremezler, psikolojik kısmı da benim elimde. kasmayın bu kadar. görmeden bilmeden yaptığım şeylerin hesabı sorulmuyorken allah katında benimle aynı yerde bulunan (hatta insan üstün yaratılmıştır) cinler bana zarar veremez.
Pek tatlılar.
Evlerde yaşarlar. Ev halkının kılığına girebilirler. Geceleri aynaya bakılınca karanlıkta görülme şansları yüksektir. Gece aynalara asla ama asla bakmayın. Evet.
fekacin mahmet i çağırır ne kadar kafir ya da habis cin varsa fellik fellik kaçırırım,

cinle derdi olan yazsın havas öğretiym.

ve sen gerizekalı, pişman olacaksın böyle devam et...
Kovulmuş şeytanın şerrinden allah a sığınırım.

Yakazalar evlerde yaşarlar. Bu cinler, ev halkı ile beraber yer ve içerler. Geceleri aynalara teessüt ederler. Aile halkının kılığına girerler. Gece olunca odanızın kapısını kilitleyin. Yanınıza gelen kişi, anneniz, babanız veya kardeşiniz değilde, onların kılığına giren bir Yakaza cini olabilir. Amaçları sizi boğarak öldürmektir.
sen ölmeyi bayılmak mı sandın aslanım?
nereye öldürüyor?
bir felak bir nasa bakar bu iş.
Gece yarısı, pusuda bekleyen cinlerdir. En tehlikeli kabilelerden biridir.
sis atıp pusar bu şerefsizler.
Kabile mi kaldı ya? Artık cinlerde hayatlarını yaşıyorlar. Arada da 3-5 insan çarpıp eğleniyorlar.
https://youtu.be/0XUXwdPCD3g

Evlerimizde yaşayan ve gece 3 ila 5 saatleri arasında en çok görünen cinlerdir. Şu attığım linki bu saatte izlemeye yürek değil, gemi kazanı gibi yürek ister.

Videoda anlatılan şeyler korkunç. Evet.
Evlerde yaşarlar. Amaçları ev halkına musallat olup onları boğarak öldürmektir. Genelde aile bireylerinin kılığına girerler. Evet.
Geceleri travesti kılığında gelip ,muamele çekip işlerine baktıkları rivayet edilir.

(bkz: dedem dediydi)
iblis dünyaya lanetlenmiş olarak geldiğinde, o nun peşine ilk takılanlar bu kabile cinleri oldu.

Onlar sizlerle aynı evde yaşarlar. Yanlışlıkla bile olsa, onlara zarar verirseniz, sizden intikam alırlar. Ta ki boğarak öldürebilirler. Evet.
insanların evinde yaşayan cinlerdir. Bu cinlerin bir kısmı ev halkı ile seks yaparlar. Evet.